World News 2000. Nudity. Alastomuus.

TobiasFobias2000

...our headlines are nudity....


Keho on pyhää. Vaatteisiin syntyneenä en tiedä alastomuudesta mitään, mutta mielikuvitus saa ylivallan ja vaatteista tulee läpinäkyviä. Siihen pyrimme intohimoisesti jo erittäin varhain ja koko elämän, vaikka ostamme kalliita vaatteita ja laitamme kerrospukuja. Lapsi ottaa heti sukkaansa pois ja rentoutuu, puberteetti nuori on pakkooireiden täyttämää ja ajatus vain yhdessä asiassa, keskiikäinen on kuin susi, joka määrätietoisesti etsii haluamansa, vanhus on rietas pukkiko?...(teoria täydentyy). Elämme siis yhtä todellisuutta, mutta ajattelemme toista. On turhaa puhua salaliittoteorioista kun kultuuriperintömme rakentuu petokseen, että sivuilmaisuista tulee todellisuutta. Emme koskaan osaa sanoa suoraan, miten asiat ovat. Ottakaamme vaatteemme pois testatakseen, ottaen huomioon, kuinka pitkä aika kuluu siihen, että ajattelemme taas kuin tribal peoples, luontoihmiset.

Onko äly keintotekoista, pientä piperrystä. Pienuudessa on viehätystä, koska miljardi pisaraa synnyttää meriä. Muuttuuko aivojen rakenne? - kysymme tieteelle.

Millä oikeudella olen hippie, olen vastarannan kiiski, kauppaan älyköille tunteita, kun he eivät tunnusta tunteen asemaa yhtään, kehotan riisuutuman heitä alastomiksi.

Tuskin älyköillä on laatuseksiä. Puhuvatkin että laatua tulee vasta yli 50 vuoden vanhoina. Ok. Tilastot kertovat, että korkeasti koulutetuilla on enemmän seksiä. Se tarkoittaa että raakaduunareilla seksiä on vähemmän ja sen lisäksi duunareilla seksi on perinteisempää. Oletan että korkeasti koulutetuilla on perverssiopakko.

Sitten luovun vaatteista.
Käveln alastomana rannalla kun vastaan tulee alastomia alkuasukkaita. Naisilla on häpyhiuksia, sileätä ihoa, pyöreitä rintoja ja ruskeita nännejä. Miehillä on heiluvat putket ja keho on yhtä lihasta. Ajattelen omia kalleuksiani. Mietin että ovatko ne huonommat kuin noiden. En osaa seistä suorana ja pelottomana. Haluan piilottaa mitä on. En katso silmiin, koska silloin tunnen himoa. Katselen vaivihkaa kun heimot kääntyvät pois. Katselen peppuja ja tisseja. Illalla yksinäisyydessä annan ajatusteni juosta vapaana. Miksi pelkään? - on kysymys, kun taas heimot ovat ylpeitä, pelottomia, omia itseään. Katsovat minua avoimesti ja suoraan, tuntematta häpeää. "Ai, sinulla on sellainen valkoisen miehen muna". Anna kun kokeilen. Miksi eivät häpeilee? "Olet erilainen, siksi kiinnostaa".

Lännessä on rohkeita fysiikan tutkijoita. Maailman vanhin ammatti on ilotyttö. Sellainen ammatti saa kunniamaininnan juuri vaarallisuutensa ansiosta. Maapallo neät on fyysinen paikka ja kipu on todiste sille. Teet väärin ja saat turpista. Fysiikka on erittäin syvää, koska Maapallon sisällä on paljon salaista, paljon toimintaa. Maassa elää kokonaisia totuuksia, eikä tavallisella kuolevaisella ole sinne asiaa, koska on vaarallista alentua niin alas. Etiopian maavajoamasta nousee ja nousi maan höyryjä, jotka yhtyvät kosmiseen älyyn. Nyt ne on muuttumassa. Etiopiolaiset ovat todella älykkäitä, kun vertaa niitä lähiömaihin. Ovatko vanhinta rotua?

Naisilla ei ole kikkeliä, heillä on reikää ja siksi heillä on salaisia tunteita menneistä. Nimi Eeva - esiäitimme tarkoittaa "menneitä vieraita todellisuuksia vapaasti ilmaistuna". Jokainen nainen on yhteydessä maan uumeniin, mutta toiset eivät tahdo tietää yhtään tästä, koska heitä pelottavat Demonit. Maan uumenissa elää kansoja ym. Sieltä naiset ovat lähtöisin, vaikka puhutaan, että naisen toinen puoli olisi Venuksesta. Raadollinen puoli Maa Äidistä ja toinen Venuksesta, joka on toinen planeetta Auringosta.

Minua kiimastuttaa naisen Pyhää Maapallo osuus ja minua pidättää vankilaan naisen pyhää Venuksen osuus. Naista vedetään kahtia.

Afrikkalaiset ovat fysiikan tutkijoita. Kaikki kunnia heille. En selviäisi yhtään siinä, missä he työskentelevät, olen nääs älysäväyttäjä. Maan uumenissa elää bakteereja. Voodoo on alkemiaa.

Ilotytöt Lännessäkin tutkivat sellaista, mistä tavallisella kansalaisella ole tajua, vaikka saavat osakseen pilkkaa ja väärinymmärystä. En minäkään tiedä mikä on oikein, sillä nainen itsessään on käsittömin kumppani, mitä on ollut.

Mutta kävelin siis alastomana rannalla. En ole ilotyttö ja yritän pärjätä elämässä alastomana. Mitä ajattelen?

Keho on TEMPPELI. Uskon että alastomana opimme kunnioittaa toisiaan peremmin. Jos on sotia, niin emme tahdo kärsimystä, koska alastomina, meillä ei ole mistä taistella muusta kuin perustarpeista. Olemme valmiiksi avoimia, että vielä tekisimme tahallista pahaa toisillemme. Emme kaipaa extrapahuutta. Olemme kaikki lapsia aikuiset ja lapset. Keho on työkalu, eikä se ole palvonnan kohde, vaikka Maapallon fyysisyys on kaunista. Mitä voi olla kauniimpaa kuin terve, voimakas, viehättävä nuori keho? Mutta kun olemme sujut itseämme kanssa, niin meillä ei ole tarvetta erityisiin, salaisiin operaatioihin, vaan otamme seksit, arjet, perheet, työt, sukupuolielimet, lisääntymiset, syntymiset ym. luonnollisina.


Tobias Fobias
WN200

1

210

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TobiasFobias2000

      Ja ovathan toiset Ufot alastomia kuin maan eläimet!
      Toisilla on taas vaatetusta, mutta he muistuttavat ihmisiä enemmän.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP jo 100 % suositumpi kuin persut

      Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst
      Maailman menoa
      153
      11008
    2. Ikävä sinua mies

      Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i
      Ikävä
      44
      4111
    3. Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa

      Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58
      Parkano
      64
      3928
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      192
      3640
    5. PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas

      https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija
      Maailman menoa
      100
      3461
    6. Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia

      tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,
      Maailman menoa
      101
      3320
    7. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      72
      1967
    8. Maajussi-Ville herättää kysymyksiä - Etsiikö oikeasti rakkautta vai mainostaako oliiviöljyä?

      Mitä mieltä olet: etsiikö Ville rakkautta vai mainostaako oliiviöljyään? Maajussille morsian -ohjelmassa yksi maajusseis
      Maajussille morsian
      15
      1277
    9. Kovia syytöksiä Stefan Thermaninsta.

      Jättänyt taas maksamatta kohuliikemies, hupparit ja muita ostamiaan tavaroita. On soiteltu liikkeestä ja Stefan iskenyt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      155
      958
    10. Totuuspuolueen johtaja Jaana "prinsessa Leia" Kavonius on vangittu

      Kavonius määrättiin jo keväällä 2024 poissaolevana vangittavaksi todennäköisin syin epäiltynä 13 vainoamisesta ja 24 kun
      Maailman menoa
      268
      924
    Aihe