Olisiko paljon pyydetty jos pukeutuisitte hieman värikkäämmin? Harmaa ja musta vaatetus saa minut voimaan pahoin! Tuulipuvuita ja sen aiheuttamasta kahinasta saan päänsärkyä! Tarralenkkarit ja niistä lähtevä rahina saa myös minut pahoinvoivaksi! Yritetään pukeuta ranskalaisittain? Joohan? Ps. Navettavaatteilla ei tulla Halpa-Halliin tai kampaajalle? Eihän? Kiitos!
Katukuvassa
LadyHeidi89
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kyllä tullaan. Kun kauppareissulle lähdetään, käydään viimeksi navetassa, että niihin pyhäkenkiin jää aromit navetasta.
Rippipuku päälle ja menoksi Minkäs sille mahtaa, jos se on tumma- tarkoitan puku.
Niin ja ne "ranskalaiset korot". Miten niitä voi käyttää, tarkoitan kenkiä, kun jalka on levennyt ja sääri paksuuntunut?
Kyllä ongelmia pukkasi ihan totella.
Jokainen aloittakoon muutokset itsestään, siitä se lähtee. Esimerkin voimalla !!
Ja naiset ja tyttöset! Siihen xs kokoiseen paitaan ei tarvi väkisin tunkeuta jos ruhonne on L kokoinen tahi isompi :D kauheen näkösiä ilmestyksiä sitä näkeekin! Laihduttakaa siiderivalaat
Puliukot on huomioväritakeissaan,Isojenkin firmojen mainos selässään.
...ja hirveä räkäklimppi suupielessä. Ette usko, mutta se on totta ja näky S-marketin pyörätelineen luona todella vastenmielinen.
Siinä sinullekin aloittaja, väritystä kerrakseen. En unohda näkyä ikinä,
vaikka niin suuresti haluaisin. Se on sama , onko vaate musta tai valkoinen, kunhan se on siisti, sekä käyttäjänsä mieleinen.
Nämä on näitä turhia tarinoita aloitella jutun juuria!
Suomi24 on mennyt Pyhäjärvellä ala-arvoiseksi turhan turinaksi.
Jokainen meistä on oman onnensa seppä!
Voi tokkiinsa, seny oo vaa nii ett ei ne navetta immeiset taija tulla kylille navetta kampeiss. OO nähänynnä ne puhtosina ja viimesen päälle laitettunna. Kyll se niin oo ett hiki haissoo enmmin ku navetta. Ois muuten mukava jos joskus todell se navetta tuoksus. Pyytäskö tuo joku miut kyllään.