Hei, onko kenelläkään kokemusta edellä mainitusta hotellista? Ja jos on niin kuulisin mielelläni lisätietoja, kommentteja... kiitos
Vastaukset 1
- A.p
Hei!
Omakohtaisia kokemuksia ei ainakaan mulla ole kuin yhden ohiajon verran mutta täällä on aika paljon:
http://www.tripadvisor.fi/Hotel_Review-g298344-d1183032-Reviews-Recif_Attitude-Pointe_Aux_Piments.html#REVIEWS
Hotelli on kauniilla ja rauhallisella paikalla mutta hieman syrjässä eli itse Pointe aux Bichesin kylälle on hieman matkaa mutta kyllä siihen kävellä jaksaa.
Ja seuraava kylä heti perään pohjoiseen jatkaessa on Trou aux Biches joka on aika samanlainen.
Ranta on täällä kohtaa kaunis ja rauhallinen, viikonloppuna siellä on tosin paljon paikallisia.Ranta jatkuu samanlaisena aina Pointe aux Canonniersin kärkeen asti.
Grand Baien keskustaan onkin sitten jo matkaa eli joko taksi tai paikallisbussi alle.Taksin hintaa en enää muista.Ehkä 300 -400 rs..?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS772356Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.15935Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52786Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke46731- 50714
- 47644
- 80616
- 50595
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35584Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29566