HS: 500 000 työtöntä

http://www.hs.fi/talous/a1441254124120?jako=f55b0aa51a5b584c81c38deed7f957ce

Nyt se on tunnustettu.

Asuntojen hinnat romahtaa taas puoleen Helsingissä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Asuntojen hinnat romahtaa 100% varmasti. Vain täysi idiootti ostaa laman aattona itselleen asunnon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LamanKauhut kirjoitti:

http://www.hs.fi/talous/a1441254124120?jako=f55b0aa51a5b584c81c38deed7f957ce

Nyt se on tunnustettu.

Asuntojen hinnat romahtaa taas puoleen Helsingissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu