meni reisille miten se ny noin kävikään,kun pienpuhdistamoilla sipilä tienas miljoonia silti kus reisillensä yhteiskunta sopparis,kertoo mitenkä pöljä tää onneton on,hajota hallitukses se on ainoo järkevä teko....nykynen hallitus surkein maan historias,palikka testi olis paikallaan kun näitä sontia seuraa.
törsä sipilän yhteiskuntasopimus
lkoioyuyuyt
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Et vaan sitäkään testiä läpäisisi.
Joo, edellinen hallitus takaisin eikä mitään yhteiskuntasopimuksia eikä kenenkään saavutettuihin etuihin kajoamisia, veökaa lisää vaan.
Veritulppainen vaati muilta kuin törsiltä leikkauksia.
lippone teki kapunkkilaispummeille 100 miljardin velat ja ny ne on kusi housuissa kun pitäski velat takasi maksaa voielkoja tarvii takasi maksaa
nää linnun paska aivot ku o luullu ettei velkoja tarvi takasi maksaa
tälläsii nää punkkilaiset on kun
sisarosuuksina on jatkava tilallinen niille ilmaseks asunnot hankkinu ni kyllähä siinä luullaan et valtio maksaa kaiken
maajussi törsä ei oo maksannu mitään takasin ei verookan maksele surkee paskajuntti,heikkolahjanen törsäke saa vuores miljardeja eikä maksa senttiikään takasin,surkee paska pummii vaan toisten veroeuroi,maksa klimppi paska velkas heti.
KYL JOPPEA TYHYMYYS JA LAISKRUUS SYÖ,,.))))))))))
miksi sinä et ole viljelijä
koska olet niin heikkolahjainen ettei sinusta ole yrittäjäksi
olen testeissä käyny ja terveeksi havaittu,mutta törsä on heikkolahjanen idiootti jota on pakko tukee kun ei muutoin pärjää varaas.
TAIRS OLLAHAN VALE LÄÄKRÄÄRIHIN,,:))))))))))))
OLI VAA KUPPA TIPPURI JA HERBES
KUULE SAAT SYYTTEE ELÄINSUOJELURIKOKSESTA JOS VIÄ SONNEJA KEPITÄT TOLLA TERVEELLÄ " KALUSTOLLAS "
törsä oli taas eilen navetos tummelin kans saappaat jalas nimikkolehmän häntä käres sekoili lehmään todellinen seka sikiö hoitoon tommonen on laitettava ja tuet sairailta pois.
JOPPEHEN ELÄHIN FANTRAASIA ALKRAAHAN,,:)))))))))))
no sitähä mää oon sanonu sinähä se törsä oot
törsä on fantasia miehii navetos vetä varvin kaks ,lomittaja hoitelee emännänei siitä muuton mitään tuu ....
KUU-UKRELIT HOITRAA JOPPEHET,,:))))))))))
SURKEEEETA HARMITTAAAA KUN SIPILÄ VÄHÄN OJENTAA TOTTELEMATTOMUUS PALKITAAN LEIKKAUKSIA HARKITAAN
PUNKKILAINEN TAKAISIN SAA MITÄ RÖYHKEYDELLÄ MITTAILLAAN
LEIKKAUKSIA SIIS ODOTTAA JA PANIIKKI NAPPIA PAINAA SAAA
HA HA HA HAAA
OIKEUTTA TOTEUTETAAN
MAAJUSSIT SIIS HURRATKAA OIKEUS LÖYTYYY VIEL MAILMASTAA