Viallinen tuote.
Faktaa.löytyy
21<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Etkö usko itsekkään juttuihisi, kun täyyy samaa juttua toistaa joka päivä ja monta kertaa?
Älä toki uskokkaan.
Sääliksi käy näitä selitteleviä rääpäleitä.taitaa totuus olla ettei näillä ole ehkis koko skeidaa.Iskällä ruosteinen sämpylä pihalla ja sitä kehutaan.Ei tätä muuten ymmärrä.Saksassakin tuo suuri öljynkulutus on noussut otsikoihin asti.Eikös 1.4 tsi todettu korjauskuntoiseksi jo 60 th ajettuna tm.n testeissä.turbon laakerit loppuun kuluneet ja öljyvuoto turbon läpi oli tosiasia.öljyäkin tuohon piti jo lisäillä.
Eikös eikös eikös eikös eikös eikös.....................................
Eikös Utin ABCn Jullinjuntti mennyt käymään peruskoulun loppuun ja mobiililiittymä suljettiin?
Ilmeisesti Hän on palannut.
Rölli koittaa vääntää tuota yhtä ja samaa testiä vääristeltynä.
Turbo näytti mahdollisesti kuluneelta ja samalla todettiin, että se voi kestää edelleen satojatuhansia kilsoja, eli varsinaista kulumaa ei ollut, vaan värjäymää kuumuudesta.
Sama jullinjuntti se on. Joku on sille kesän aikana opettanut vähän oikeinkirjoitusta, mutta tyylin tunnistaa kyllä. Virheitä on vieläkin niin paljon, että äidinkielen opettajat repii hiuksiaan.
Miksi vw ei korjaa tuotakaan ongelmaa.Salaillaan ja selitellään minkä voi.Asiakas kärsii nahoissaan kulut.
Hän ON palannut.
Saksalaiset sentään valittaa asiasta.Suomi jullit nielee kaiken paskan.
Se on vähän hankala mennä vaatimaan takuseen mitään korjausta, jos vikaa ei ole. Ainoa vika minulla on Skodassa ollut, oli roiskeläpän irtoaminen pelkääjän puolelta. Ei tarvinnut kamalaa vaituskierrettä, vaan merkkiliikkeessä kaveri laittoi mukisematta uuden ruuvin irronneen ruuvin tilalle.
Ongelmaa on ollut muutamissa moottoreissa vuosina 2008-2011, eli ei ole enää ongelmaa. Joten kannattaako Audin ongelmista vääntää Skodan palstalla.
Tere.mulla octavia 1.8 tsi.öljyä joudun lisäilemään noin 5 litraa öljynvaihto välillä.kerroin asiasta huollon esimiehelle.Kertoi olevan normaalia eikä vaadi toimenpiteitä.s.tana et kävi syke korkeella.Mut minkäs teet.auto on 2011 ja 87th ajettu.
tyhmä yritys.
Heitä homo voltti ja polta skeida.
Sitä volttia toi homppeli ei pysty heittämään, fysiikka ei salli sitä. Ei se voi polttaa sitä Skodaakaan, kun sillä ei sitä ole.
Puuilosta löytyy tarvikkeet skeidan ylläpitoon.sikafleks-vesivuotoihin.Äänieristysmatot-melu ongelmiin.Homeenpoistoaineet-pahaan hajuun.Halpaa öljyä-skodan suureen tarpeeseen.maalejakin löytyy hilseilevään pintaan.
Saksalaisetkin jo kyrpiintyneitä noihin öljynpolttimiin.
Vaggineen romuissa kaikki näyttää olevan viallisia komponentteja.SKANDAALISTA TOISEEN KÄY VAGGINE RITSOJEN TIE.
Siltähän tuo näyttää
Ruma meluava popkorn kattila.
pröööööööt! skeidalle
Suomalaiset on niin juntteja että maksavat itse kunhan vaan saavat skeidailla rauhassa vuodesta toiseen.