Viesti taisi mennä 1000 toiston jälkeen perille?

toivotaan näin.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ai mikä? Välitän susta, en välitä susta, psy poissa täältä, en ole täällä vai ei tuu olemaan mitään... Kaikki menivät tasapuolisesti perille.

Äänestä
  • Viesti on aina ollut sama.

    Äänestä

Ei ole ihan tuhat vielä täynnä eli ei ole varmaan minulle.

Äänestä

Ehkä se meni sitten. Hyvää yötä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaimenikö kirjoitti:

toivotaan näin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu