Missä naisten tanssit?

Ennen oli niin mukavaa mennä naisten tansseihin. Ei tarvinnut iskeä naisia, vaan naiset iski miehet. Miksi niitä ei enää kukaan järjestä, vai joko lesbot ja homot pitävät omia tanssejaan.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä naistentanssit olisi tosi tarpeen. Sieltä voisi löytää ystävän, joka auttais miestä mäessä. Meikäläinenkin erhtyi ostamaan noita tarvike viagroja, niin jopa oli voimakkaita, kun täytyy kolmesti päivässä käydä polilla laukasuttamassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heterolainen kirjoitti:

Ennen oli niin mukavaa mennä naisten tansseihin. Ei tarvinnut iskeä naisia, vaan naiset iski miehet. Miksi niitä ei enää kukaan järjestä, vai joko lesbot ja homot pitävät omia tanssejaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu