Jos hän tuntee sinua kohtaan myös eroottista mielenkiintoa?
E, mitä sanot?
Kaikkea_hyvää
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hän saa tuntea mitä tuntee :) ps kyllä minäkin
Aivan kauheata siis ihan mahdotonta, että joku nyt noin tuntisi, Tästähän menee nyt aivan sekaisin, toipuukohan koskaan. No, niin minäkin, etkä arvaakaan kuinka villi olen.
Olen ihan luullut, että eroottisetkin jutut liittyy parisuhteisiin.
Eipä ole elämä koulinut, liittyy kuule muihinkin juttuihin.
En jaksa tätä leikkiä... Keskitytään irl, ihan riittävästi haastetta, ainakin mulla.
Haasteita on monia. Ensin täytyy saada ne tehtyä. Kun pelkää lapsien puolesta, ei silloin jaksa kuunnella minkäänlaista ylimääräistä lässytystä siitä kuinka pitäisi elää ollakseen onnellinen. Yhtään ylimääräistä energiaa ei ole ja suhteen aloittaminen tässä tilanteessa on mahdotonta. Sen aika on myöhemmin.
Eiköhän se olis ihan toivottua.
Jos sitä on kiinnostunut toisesta parisuhdemielessä, niin eikö siihen kuulu kaikenlainen kiinnostus? Joten ei siinä mitään. Toivon mukaan hän ensin ilmoittaisi edes jonkinmoista kiinnostusta oikeassa elämässä.