Bipo humalassa

nminierkki

Oon ollut masentunut ja sitten kun käyn baarissa, niin mulla olen innostunut älyttömästi kännäämään. Harvoin olen ollut niin humalassa. Olen alkanut miettiä, jos minulla voisi olla bipo, kun olen saattanut valehdella täysin päin naamaa tutuille olevani parempi kuin olen ja esittää kaikenlaista.

Mistä tämän bipon voi huomata.

2

127

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Faarao67

      Mäkin omistan koko Euroopan humalassa, ja kusetan ihmisiä. Se ei vielä tarkoita Bipo:ta.

      Jos taas oot juhlinut monta yötä putkeen ja tuntuu, että virtaa silti riittäisi. Tai jos selvin päin alkaa tuntua, että mikään ei rajoita sinua, ajelet yhtäkkiä sinun tuloluokallesi kuulumattomalla autolla, ja pankkitilisi näyttää yhtäkkiä nollaa, asia on eri.

    • Saattaapiolla

      2. tyypin bipo on sellainen, jossa oireet ovat paljon lievempiä ja siksi hankalampia diagnosoida. Kannattaa lukea vaikka duodecimin sivuilta 2. tyypin oirekuvat.
      Humala vaikuttaa osalla bipoilla juuri kuvaamallasi tavalla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      381
      5520
    2. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      15
      1522
    3. Onko kaivatullasi ruuvit löysällä

      eli himmeä pääkoppa? 🪚
      Ikävä
      106
      961
    4. Miltä se tuntui

      Miltä se tuntui, kun ymmärsit minun ikävöineen sinua?
      Ikävä
      78
      841
    5. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      50
      832
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      41
      813
    7. Asentajako putosi radiomastosta

      https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000011707236.html Ihminen on kuollut pudottuaan radiomastosta Tampereen Teiskoss
      Tampere
      44
      812
    8. Haikeaa miten kaikki meni

      Ei ole rohkeutta enää nähdä. Koska pelkään, että haavat aukeaa. Ikävä on silti, vaikka en vastannut...tiedät mihin.
      Ikävä
      56
      807
    9. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      56
      794
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      39
      779
    Aihe