Vitun huono keksintö toi apc.Ei pelaa koskaan kunnolla.90% saabisteista etsii vähän väliä kadonneita ahtoja,hahahhhahhahhahh.
Vai mitä,varsinkin vanemmat turposaapit on aina 0.4 ahdoilla buaahahahha.
Vai mitä,varsinkin vanemmat turposaapit on aina 0.4 ahdoilla buaahahahha.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Miten APC on tuo mainitsemasi basa? Se on yksi viisaimpia ohjainjärjestelmiä vaikka onkin melko yksinkertainen. Se on pelastanut monta konetta täystuholta. Olen itse rakentanut muutaman koneen ilman APC:tä ja sen kanssa ja parhaat tehot on kyllä tulostunut APC-koneesta. Paljonko Olet taikonut vetopyörätehoa ilman APC:tä? Ja mistä konetyypistä? Ja millä kierroksilla?
mees teini nyt leikkimään vaikka hiekkalaatikolle. Siellä kaverit nauraa sun jutuille.
Tää on se Toyota Camry-idiootti, on esiintynyt palstoilla ennenkin. Luulee ruosteista camryaan maailman parhaaksi autoksi.
Tunnuspiirteenä buaahahahha-vakiokommentti.
Kyllä tuo APC-systeemi on parhaita keksintöjä mitä tiedän. Ahtoja saa kyllä turvallisesti ulos kun tietää mitä tehdä. Ja se pelkkä paineen nosto ei auta koska muuten tulee paineet alas kuin astmasen lehmän häntä. Pitää huolehtia myös että soppa riittää koneessa. Vanhassa tonnarissani oli paine 1.5 - 1.7 bar potikan asennosta riippuen ja APC oli pelissä koko ajan "vartioimassa" nakutusta. Niin ja auto oli vanha, vuoden -86 mallia ja kilsoja taulussa 460 tkm :)