Bemari rules!

BMW=Baierilainen
Mutteri
Wiritys

Puhelinkopilla, Ladalla ja Mossellaki on paremmat ajo-ominaisuudet ku Bemarilla!!!! ;)
14768
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Mulla on vaan 318i..Mut ajo-ominaisuudet on mahtavat!Ainaki siihen latukkaan verrattuna!Siitäki kokemusta!

Äänestä

Tuo nimimerkki Bemagirl viittaa naiseen...
Alan siis ymmärtämään. Voi ollakin tuollaisille ne Ladat ja Mosset parempia; täydessäkin vauhdissa havaintokyky vielä riittää... Ja sitku niis Bemuis on nii paljo kaikkii nappuloitaki -niitä ku räplää nii kovasti, ettei käsiä riitä rattiin, ni kyllähä se tiellä pysyminen kovasti hankaloituu... Ehdottomasti suosittelen sinulle sitä puhelinkoppia, ei mee liian tekniseks.
Muut tytöt älkää ottako herneitä nessuun, tää kyseinen yksilö vaan ei taia olla niitä suosikki kanssa-ajajia liikenteessä...=)

Äänestä
  • Voi sua poika parkaa... et taida itekkää tietää mitä puhut... Kai ihmisillä saa mielipiteitä olla...??? Vai pitääkö elää sun mielipiteiden mukaa???? Jos sä tiiät sellasen puhelinkopin, jolla voi ajaa ni kerro ihmees mullekki!!! =) Kiitos!

    Äänestä

  • Bemagirl kirjoitti:

    Voi sua poika parkaa... et taida itekkää tietää mitä puhut... Kai ihmisillä saa mielipiteitä olla...??? Vai pitääkö elää sun mielipiteiden mukaa???? Jos sä tiiät sellasen puhelinkopin, jolla voi ajaa ni kerro ihmees mullekki!!! =) Kiitos!

    Kokeiles vaikka tota Toyotan Varis Torsoa. Se on ajettava puhelinkoppi. Siel ei tosin oo puhelinta, eikä se oo yhtä virtaviivainen kuin puhelinkoppi, mutta kuitenkin lienee sen lähin sukulainen.

    Äänestä

joo suosittelen kanssa sulle tosissaan sitä puhelinkoppia. mutta eihän kaikilta voi odottaa täydellisyyttä!!?? opettele AJAMAAN!

Äänestä
  • Tiiätkö mitä... mä oon sen verran autoo ajannu, et kyllä tiiän mistä puhun! Ja sitä paitsi mun mielestä bemarit on ihania! Ja toi puhelinkoppijuttu oli lähinnä vitsi... mut minkäs teet josset ymmärrä... Hyvät jatkot kumminki sullekki...=)

    Äänestä

Tutullani on BMW 316/320i V6 2.3L,
Ajo-ominaisuudet ovat todella hyvät verrattuna johonkin toyotaan, nissaniin, ladaan tai fordiin....
tutullani on autossa kaasujouset ja Eagle F1 renkaat edessä ja takana 275 Bridgestonet ja huiput 240km/h

Äänestä
  • Minkä auton 2.3l V6-moottori siihen tuttusi autoon on laitettu? Mulle ei ainakaan tule muita mieleen kuin Granun/Tuhnuksen kone, joka olisi takavetoon sopiva tuon kokoinen V6 -kone...

    Miten moottori vaikuttaa ajo-ominaisuuksiin?

    Kaasujouset? Eikös kaasu/neste/ilmajousitus ole enemmänkin Citroenin ja raskaan kaluston heiniä? Kaasuiskunvaimentimista olen kyllä kuullut puhuttavan...

    Ja vielä sekarengastustakin. Sano nyt, että edessä kitkat ja takana nastat, että pääsee paremmin liikkeelle!

    Äänestä

  • Oot poika tainnu lukea noi juttus jostain autoalan lehdestä ja repiny sieltä jotain tietoja...Panehan poika se mopos kuntoon ja lähe sillä ajeleen...ILMAN PIPOA!!! Nii ja kaverilles terkkuja kans...yritähän jaksaa polkee sillä fillarillas..jossa on helkaman ja nokian kumet!!1 heheee

    Äänestä

  • Taidankin tietää tapauksen! Eikö olekin tämä BMW M3iXTouringBaurcabrioXie21e30e36e46SuperTurboSportGti4wdGlxIntercooler????

    Äänestä

  • Mävaan kirjoitti:

    Oot poika tainnu lukea noi juttus jostain autoalan lehdestä ja repiny sieltä jotain tietoja...Panehan poika se mopos kuntoon ja lähe sillä ajeleen...ILMAN PIPOA!!! Nii ja kaverilles terkkuja kans...yritähän jaksaa polkee sillä fillarillas..jossa on helkaman ja nokian kumet!!1 heheee

    Haluisin korjata yhen jutun... mä oon kyl ihan naispuolinen... ja mulla on ollu ajokortti kax vuotta. Ja toi puhelinkoppijuttu oli lähinnä vitsi... mä oon ajannu bemaria monet kerrat ja mun mielestä se on tosi hyvä auto... et kivat sulle! =)

    Äänestä

  • meijän äitin 127:ssa on 305/17/35 kumit...Saattaa aika levikkeet olla kun tutun caprice farkkuun sopi justiinsa 275:set!!!!Bemulla on turha semmosia kumeja polttaa...Se ei onnistu!Sitä paitsi jos se ois 316/320i ni siinä ois 2,0 litranen kutonen/neloskone!!323i ois vielä menny läpi!!Valehtele jossain missä näistä asioista ei ymmärretä!Vaikka mummolassa!

    Äänestä

KÖYHÄ!!!

PS. JA VIELÄ KÖYHEMPI JUTTU!!

Äänestä

MUTTA LADA ON KAUPPAAUTOJEN YKKÖNEN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bemagirl kirjoitti:

BMW=Baierilainen
Mutteri
Wiritys

Puhelinkopilla, Ladalla ja Mossellaki on paremmat ajo-ominaisuudet ku Bemarilla!!!! ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu