et pysty sanoon suoraan asioita. Leikit vaan ton pään sisäsen "akvaarios" kans. Sopii sulle, toi kultakalan elämä. Tykkäät olla esillä, mut syvempää kontaktia et osaa muodostaa. Enpä taida jaksaa leikkiä enää.
Sä oot pelkuri,
Nysväämistä
24<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Samassa veneessähän sitä näytät olevan itsekin.
Sun airot on hukassa ja venettä koskaan ollutkaan.
Sopii likipitäen kaikkiin täällä kirjoitteleviin.. eihän me täällä oltais jos jotain muuta vois tehdä :(
Joo joo, mut pitää osata irrotella. Toisaaltahan se on hyvä kun huomaa, et ku ite kaipaa tulta ja tappuraa ja sitä ei häneltä saa, nii sit osaa hakee tulisempaa :p
Niin, muistahan vain sanoa hänelle ensin että kaipaat jotain muuta! Vai toimitko itse "omien oppiesi mukaan" ja sanot asiat suoraan? Ei pidä tuhlata aikaa suhteeseen joka ei toimi mutta siitä pitää uskaltaa myös ääneen sanoa eikä pelata selän takana
Kaiken aivan väärin:)
Sä vaan lupaat. Samat löpinät vaan jatkuu hetken päästä. Joka vitun kerta.
En mä paljoa vaadi mieheltä, mut jos nyt nimen osaisit :}
Minkä nimen? :)
vaihtoehtoa, ettei hän edes kaipaa sinua? Vaan kaipaat itse häntä? ;).
Hän sanoo sen sitten. Se on enemmän kuin ok, mutta en pidä tavasta, jolla toimii! Haluan vain tietää, koska kerran paljasti jotain jo. Haluan tietää koko totuuden.
Haluaisit tietää?
Mikä oli se paljastus? Kerro jo.
Olisin mieluiten kuullut tuon, kuin vain vihjailevan puolilausetta ennen petosta.
https://www.youtube.com/watch?v=V9Zlr2UqK70
Tässä ajassa tuo on helppoa, mutta pyhään ilmapiiriin ei sinusta ole. Tietänet edes, keitä loukkaat>>>>?>
Kaiken.!!??
Kaikkea ei kannata sanoa ääneen kerrasta opittuaan
Et pääse keskustelu-yhteyteen, ollessasi yksi niistä. Ne tulee ensin tai viimeisinä.
Kiitos.
Oletpa tosiaan raukka.
Ryhdyitpä rohkeean peliin.
Joo..o tyhmää eikö totta. Olen turhautunut, anna anteeksi.
kerro osote ensi