Tissu & Kumppanit

Kuningaat täällä perslävessä ja piste .

ps. koostumme: Koprofileistä, Skitsofreneistä & homoseksu
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tissu on palstan kovin koprofiili ja homo.

Äänestä
  • K_Aho on lupaava tulokas, tuleva ExTISUN Rökittäjä, ei siis sama henkilö kuin tisu itse, et ihan vaan tiedoksi tämä.

    Äänestä

Otti "Battlen", tuossa aiemmin: Palvikinkkua, maalaishyytelö, Châtöau jutussa, kumpi voitti Hähh? Hähh vitun juoppo paska

Äänestä

Kommentoi aloitusta


The_Kings_Of_All kirjoitti:

Kuningaat täällä perslävessä ja piste .

ps. koostumme: Koprofileistä, Skitsofreneistä & homoseksu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu