Kävin katsomassa Harkkapelin Ilvestä vastaan ja kyllä oli uskomatonta kuraa. Onko joukkueeseen päässyt vai joutunut? Ei minkäänlaista hyökkäyspeliä, jos joku sai kiekon yli sinisen niin löysää vetoa vaan maalia kohti ja äijää perään huitomaan. Ok, harkkapeli, ei Ilveskään mitään aikaan saanut, mutta nyhjäyskiekolla ei paljon pisteitä tuu. Kuka tuolla Kerholla opettaa yhtäaikaista hyökkäämistä ja vapaan paikanhakemista?
Kerhon peli kauheeta kuraa.
MisterEiKukaan
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Harkkapelit on aina kuraa ,mitäs kävit .
Ala sä valmentaan kun tunnut ymmärtävän pelin hienoudet.
Helvetti, niitä pelejä ei kannata käydä katsomassa. Laitetaan tuo Rinkelinhalli pakolaiskeskukseksi!
Kaupunginylpeys kävi ottaan Kookoolta nenuun. No, HäSa totesi yllättyneeseen sävyyn, Kookoo kuuluu liigaan. kyllä varmaan tai sitten kerhokaan ei kuulu.
Arvosen olis ehkä syytä painua takavasemmalle. Ihan uskomatonta paskaa tuo pelaaminen jotain kookoo mikkihiiri joukkuetta vastaan.