318i, vm. -89

Bmw 318i

Tervehdys!

En ole mikään ns automies mutta jotain perusjuttuja kuitenkin tiedän.. Siksi kysyisinkin teiltä (ketkä tiedätte) että mikähän mahtaa olla vikana kun paikallaan ollessa painaa kaasua niin nestettä "lentää" pakoputkesta? Sellaista mustan oloista..
Sitten toinen asia olisi että ihan kuin kuskin puoleinen takapyörä ei olisi vetoakselissa kiinni lainkaan? Ei ainakaan tapahdu mitään vaikka painais kaasun pohjaan?
Kiitos kaikille etukäteen!

4

941

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Feng

      tuleva neste on noen ja veden sekoitus- ei siis ainakaan siltäosin syytä huoleen, tietenkin jos sitä tulee oikeen kaarella, niin silloin voipi olla isompi hätä.

    • 325i

      Liukkaalla pinnalla tasauspyörästö (ilman lukkoa) hävittää tehon pyörälle jolla on huonompi pito. Ei siis luultavasti hätää tältäkään osin..

    • Tenavat

      olla ainakin 10 v. Ja muut tosikot viittii vielä vastata.

      • Feng

        luuletko tosiaan, että sinua koitetaan kaikissa noissa viesteissä vain vedättää.Tuolle taudille on määrityskin- paranoidinen ihminen


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on kaivattusi

      Nimi väärinpäin🤔🙃
      Ikävä
      91
      1252
    2. Mitkä on kaivattusi

      Nimen kolme ensimmäistä kirjainta Mar....
      Ikävä
      76
      1015
    3. Minkä ikäinen on kaivattusi

      ja sinä? Vai tiedätkö hänen ikää?
      Ikävä
      46
      717
    4. Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?

      Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste
      Maailman menoa
      150
      660
    5. Muiden vaikutus

      Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?
      Ikävä
      83
      633
    6. Vähän hirvittää

      Että pystynkö täyttämään odotuksesi… jos oikeasti tutustutaan.
      Ikävä
      36
      620
    7. Milloin olette

      Nähneet viimeksi kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      49
      611
    8. Me (n & m)

      Toisillemme erityiset, vaikka emme ole toistemme elämässä kuin lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä. Uskon, että koet samoin. T
      Ikävä
      14
      569
    9. No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä

      Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.
      Ikävä
      29
      554
    10. Ei hätää rakas

      Kaikki on hyvin ja linja pitää. Kohtaamiseen🤍
      Ikävä
      67
      546
    Aihe