Tervehdys!
En ole mikään ns automies mutta jotain perusjuttuja kuitenkin tiedän.. Siksi kysyisinkin teiltä (ketkä tiedätte) että mikähän mahtaa olla vikana kun paikallaan ollessa painaa kaasua niin nestettä "lentää" pakoputkesta? Sellaista mustan oloista..
Sitten toinen asia olisi että ihan kuin kuskin puoleinen takapyörä ei olisi vetoakselissa kiinni lainkaan? Ei ainakaan tapahdu mitään vaikka painais kaasun pohjaan?
Kiitos kaikille etukäteen!
318i, vm. -89
Bmw 318i
4
941
Vastaukset 4
- Feng
tuleva neste on noen ja veden sekoitus- ei siis ainakaan siltäosin syytä huoleen, tietenkin jos sitä tulee oikeen kaarella, niin silloin voipi olla isompi hätä.
- 325i
Liukkaalla pinnalla tasauspyörästö (ilman lukkoa) hävittää tehon pyörälle jolla on huonompi pito. Ei siis luultavasti hätää tältäkään osin..
- Tenavat
olla ainakin 10 v. Ja muut tosikot viittii vielä vastata.
- Feng
luuletko tosiaan, että sinua koitetaan kaikissa noissa viesteissä vain vedättää.Tuolle taudille on määrityskin- paranoidinen ihminen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1661411
- 1151068
Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen37855Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.13833Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki54745En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää56731- 70718
Ei enää ulkoteltta ruokaa.
Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,33674Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle25669- 70661