Onpa antoisa työ ja nautintoa riittää

Harva ihminen pääsee nauttimaan töistään.
Tässä on kuitenkin jotain upeaa, sillä skoda siinä lyttääntyy kertakolauksella. https://www.youtube.com/watch?v=Ywsilwp1f4g
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Totaalinen tuho lienee paras skodan korjaus menetelmä. Huh huh, kyllä meni skeidapelti kasaan kuin paperi. Voi vain kuvitella millaista lihamureketta itäpulkan matkustajista tulee pahassa kolarissa.

Äänestä
  • Hieno näky kun skeida fääbiö tiputettiin korkealta! Skoddaraisten lentokyky on todella ala-arvoinen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


skodakorjaamo kirjoitti:

Harva ihminen pääsee nauttimaan töistään.
Tässä on kuitenkin jotain upeaa, sillä skoda siinä lyttääntyy kertakolauksella. https://www.youtube.com/watch?v=Ywsilwp1f4g

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu