Baarista parille seuraa?

All4Utonight

Netistä ei naista avioparille löydy eli onko ainut vaihtoehto etsiä baareista kolmatta pyörää? Miten muut parinkunnat ovat ratkaisseet tämän "ongelman"?

6

429

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Treffisaiteilta

      Treffisaitelta.

    • bumbbumb

      Pumpattavalla barbaralla!

    • ScoupleNjaM

      Vaatii rohkeutta ja tuskin onnistuu jos ei ole bi - seksiin taipuvainen nainen, yleensä monesti vielä on kysymys että juttu on miehen fantasia ja puoliso on mukana täyttääkseen miehen toivetta ja sen kyllä tosi tilanteessa huomaa tai se paljastuu heti alkutilanteessa. Tapa löytää kolmanneksi nainen tavallaan jakamaan miestäsi tai nauttimaan miehestäni kantsii lähteä tällä ajatuksella. Tietysti voi kysyä kaverilta että lähtiskö hän, yleensä hänelläkin on oma mies joten tässä tapauksessa tulee kysymykseen neljän kimppa tai sitten se kaverin mies katselee vain, eli niitäkin löytyy. Sitten on se kun jokin kaveri on sinkku ja ei haluukkaan vakituista niin ok, mutta siinäkin naisen tulee olla iskijänä jos mies ehdottaa niin ei tule kyllä hyvä juttu. Baari on hyvä paikka mennä keskusteleen ja jos pystyy naisten kesken lähenteleen ja intiimiin kosketteluun niin näyttää lupaavalta, mutta siinäkin kohtaa mies on kyllä muualla. Kokemuksesta voi kertoa et nakuranta on paikka jossa ehkä helpoin tutustua ja lähestyminen helpompaa, tosin sekin lähtee siitä et uskaltaa ehdottaa auringon ottoa nakuna jollekin. Pääsääntö kumminkin meillä että mies ei tee iskuyrityksia vaan antaa sitten lopuksi tasapuolisen nautinnon molemmille tai tyytyy vain katseleen.

    • Parin26jam37

      Hmm meillä on kyllä vähän sama ongelma. Tosin mies haluttais mukaan..

      • annukkajatomi

        Kirkkonummen clubille. Ilta nyt 13.4. etsivä löytää;)


    • Yllättävän hyvin on toiminut kun mies järjestää miehet mukaan ja itse naiset.
      Meidän seksi kavereina on suurimmaksi osaksi omat hyvät ystävämme.
      Kaikkein parasta tuttujen kanssa olemisessa on kun olemme selvinpäin.
      Ystävätkin voivat poiketa arkenakin pika panolle kun tekee mieli.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      171
      8897
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      136
      3283
    3. Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja

      Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve
      Kommunismi
      0
      2240
    4. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      170
      2212
    5. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      101
      1856
    6. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      174
      1786
    7. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      180
      1667
    8. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      139
      1341
    9. Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa

      Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..
      Ikävä
      114
      1047
    10. SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918

      kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,
      Maailman menoa
      11
      1013
    Aihe