Siis te olitte kaikki

täällä. Koko ajan.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Koko työyhteisö, kyllä.

Äänestä
  • Niin, mutta miksi?

    Äänestä

  • Sen muuten saa selville ,ketkä käy profiilia tutkimassa .Ai miten?Olisiko mietintämyssyjen aika??

    Äänestä

  • Sulta varmaan, juoruat kuitenkin kaikille.

    Äänestä

  • Me oltiin kaikki sun luonas. Just hiivittiin ulos ulko-ovesta.

    Äänestä

Ja kaikki suomen tärkeimmät päättääjät.

Äänestä

Kirsi, Anna, Kati ja moni muukin...

Äänestä

Jep jep ,so what? toisaalta senkin tietää,mutta kun ei todellakaan välitä ja kiinnosta ja on oikeanlaiset suhteet oikeisiin paikkoihin ,niin sehän on ihan vitun sama !

Äänestä

Jos moottoripyörässä ei ole 1600-kuutiota, ei ole Harri Taavetinpoika, eli oikea Harley Davidson, kuten Kikka:n laulussa, suorat putket pitää olla totta kai.

Äänestä

S h o p p a i l e m a s s a.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sillälailla- kirjoitti:

täällä. Koko ajan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu