pyykkinaru, oi ei...

tuo kiuruveden pyykkinarujuttu oli kyllä täysi vitsi, nauraa harakatkin.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei toki...täti vain keräsi siihen tyhmyyttään sellaistakin, mikä täytetään ehkä kerran koko uralla ja sitten ei ollutkaan tietoinen asioista.. Pitäisi olla tehtäviensä tasalla, eikä uskoa kaikkea ja sitä totuutena toisille tarjoilla.

Äänestä
  • sitätätä. Kuule on sitä pienemmilläkin tempuila Kepulassa ministeriksi päästy. Esimerkiinä vaikka Lady Bernerin touhut. Ei tarvitse kuin hoitelee IsäAurinkoisen rahoja sijoitella veroparatiisiin niin johan passaa. Sinne ne mummojen keräämät lastensairaalan rahaykin on menneet turvaan parempaa käyttöä odottamaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


harakkahuttuakeittää kirjoitti:

tuo kiuruveden pyykkinarujuttu oli kyllä täysi vitsi, nauraa harakatkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu