Mutta vastassa oli suominaisten"kerma":
http://www.vertaisverkko.com/kuvat/naiset.jpg
oksennus tuli välittömästi, on se saatana, pitää varata Pattayan matka, että voi käydä rannalla ilman rajua oksennuskohtausta ja näystä seuraavia viikkojen painajaisia.
http://www.vertaisverkko.com/kuvat/naiset.jpg
oksennus tuli välittömästi, on se saatana, pitää varata Pattayan matka, että voi käydä rannalla ilman rajua oksennuskohtausta ja näystä seuraavia viikkojen painajaisia.
Vastaukset 16
Vanhimmat
se sinun pattayabois-maha eli se 100 kg laardia ja 180kg koko sian ruho, olisi sopinut hyvin noiden kaunottarien sekaan.
ja ethän saa edes noilta niin mitä solvaat?
Ensimmäinen ryhävalas älähti...
Muuten hyvä, mut noi ei ole suomalaisia, pahvi!
Toinen ryhävalas....
Miksi hietsuun? Taisi kesä mennä jo, huomasitko pahvipää, kukaan hullu minnekään hietsuun mene enää. Olet tyhmä kuin vasemman jalan saapas. Varaa nyt se matka sinne, äläkä itke kuin akat.
kolmas ryhävalas
Ihanat naiset rannalla
Tuohon näkyyn on mahdollista törmätä vain suomessa.
Kävinpähän taas nettitreffeillä. Nainen oli valehdellut ikänsä noin kymmenellä vuodella ja painonsa 20 kilolla. Tulipahan siinä kahvit sitten kuitenkin juotua.
no ei siellä 100 kilon läskimahallakaan mitään vaikutusta tehty?
Ei sen daamin maha nyt niin iso ollut. Olisko painanut 85 koko pakkaus.
Mut harvinaisen lyhyt, varmaan alle 140cm
Joo se oli nortilla 200 litran tynnyrin takana satamassa. En nähnyt kuin otsatöyhtön ja savupilven plus kannikat siellä tynnyrin sivuilla. Pituutta oli vajaat 130. Koetin paeta mutta se ehti nähä mut ja tuli halimaan nortti keltaisten etuhampaiden välissä. Join kupin kahvia ja hän 11 siideriä. Sanoi että pyöräillessä tulee jano.
Juuh, itse on varmaan valioyksilö.
Ei muuta kuin ämmät ihra imuriin
Ei tarvii enää Amalian lähteä Turkkiin eikä Kreikkaan kun nuo lämminveriset rakastajat tulevat tänne rikastamaan ja rakastamaan.
https://www.youtube.com/watch?v=LxIy6YbtmxI