ford escort penkinlämppäri

tietääkö joku kokemuksella, mikä mahtaa olla vikana kun ei toimi kuskin penkin lämppäri
3654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei varmaankaan toimi,kun lämmitysvastus on palanut poikki.Näin ainakin itselläni,josta toisenpuolen sain jo korjattua mutta toinen odotuttaa vielä innostumistani.Olethan varmaankin jo tarkistanut penkin alla olevasta liitimestä tuleeko sinne sähköt.

Äänestä

Yleisin syy on kait johdon katkeaminen, menee poikki yleensä istuinosasta heti siitä "sisäänmenon" läheltä.

Äänestä

Mulla hajos penkin runko kehikko ja vastus hajos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ford kirjoitti:

tietääkö joku kokemuksella, mikä mahtaa olla vikana kun ei toimi kuskin penkin lämppäri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu