Sähköpostiasi.Viestiä siellä.
Luetko enää?
söpis
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Vanhanaikainen viestintäväline.
Jos minulle niin en. mä hukkasin mun sähköpostin, enkä tiedä/muista enää salasanakaan, en edes käyttäjätunnusta:D
ja kenelle söpikselle?
Ei ollut mitään. Varmaan väärä osoite tai henkilö.
Jos ootkin omasta mielestäs söpis, et voi olla varma että se mies ajattelee sua pätkänkään vertaa säpiksenä.
Jo sun itserakkautes karsii susta hyvyyttä, johon mies naisessa kiinnittää paljon huomiota. Olet itseriittoinen paskiainen luultavimminkin.
Itsellä ainakin nousee karvat pystyyn silkasta vastenmielisyydestä sunkaltaista naista kohtaan.
Meneekö sekaisin "kaikki" nimet ? häh
kieroa peliä
ootko nainen ?
Selvä.Sun päätös.
Ei ollut
Mulla ei ainakaan oo enää suomi24 käytössä. Poistin sen. Mut siitähän tulee ilmoitus, jos meili ei mee läpi...että hohhoijaa. Ei mulle siis :(
Ei ole tullut ainakaan luukun@ käytettyä..hmm onkohan se vielä toiminnassa?
En ole vuosiin lukenut. Salasanankin unohdin jo. En usko sinne kyllä tulleenkaan enää mitään mikä sulattaisi minut syväjäästä.
En. Ei oo ku yks jota käytän. Ja sinne et oo pistäny. Hmm. Ja sähköpostit on liian anonyymiä. En uskois, ellet tuu livenä ym. Tai sillee