koira uuteen kotiin

Mitä teen saan koiran sen nimi on darra omg oikeesti se tulee viikon pääst ja en Tiia mitä darra syö eli darra o dinosaurus mutta siis pitääks sille antaa jotai rotan myrkkyy.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jaa-a... Mietippä sitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kfkfkgn kirjoitti:

Mitä teen saan koiran sen nimi on darra omg oikeesti se tulee viikon pääst ja en Tiia mitä darra syö eli darra o dinosaurus mutta siis pitääks sille antaa jotai rotan myrkkyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu