No niin kaikki pikkari runkkarit. Jos saisit valita kenen tahansa jukisuuden henkilön pikkarit, niin kenen pikkuhousuja haistelisit, maistelisit ja lopuksi runkkaisit niihin.
Itse valitsisin ehdottomasti Anne Borgströmin pikkarit varsinkin jos Anne olisi juuri ennen sitä käynyt lenkillä ja ne olisi myös hiestä märät.
Julkkiksen pikkarit
18
494
Vastaukset
Uuhh, mä haluisin tämän
https://www.youtube.com/watch?v=mAU0Np2UGBk- Siltä_näyttää___
Tod.näk. karvaton pillu tuollakin.
- EiHelvettiSentään
Miksi helvetissä haluaisin haistella jonkun paskaisia kalsareita ???????????!
- Uuuuuhj
Mä valitsen löylykauhan
- Lehmipoika
Oi oi,Miina Äkkijyrkän pöksyt olisi unelmieni täyttymys .
- Oijoi
Lenita Airiston hikiset pöksyt kiihottaa.
Kirsi Heikel ja Susanna Laine ... ai miten upeita kenkiä näkee molemmilla ja asiaohjelmatkin tulee katsottua kulli kovana kun odottaa minkälaiset kengät siellä vilahtaa.
- tuoksuttelia
Kososen Krista
Laineen Sussu
Perankosken Mari
Siinäpä muutamia - on-se-niin-söpö
Mä mistään pikkareista mitään, mut uutistenlukija Tuulia Thynell olisi kyllä suloinen nätissä puserossaan, ilman pikkareita, sheivattuna ja herttaisesti hymyillen.
- himorunkvisti
Haluisin nämä Emma Watsonin alkkarit suoraan jalasta!!!
http://www.imagefap.com/photo/1690371361/?pgid=&gid=1099194&page=0&idx=0#0 - Hikeäpukkaa
Angela Merkelin.
- Hepulikwpuli
Olisi helppo sanoa lista nimiä mutta ihmisen persoonallisuuskin vaikuttaa asiaan. Ja jos joku kiinnostaa nyt, niin huominen on eri. Ja mua ei kiinnosta kuin suomalaiset naiset.
- Aaaiiiih
Suosikkini on Tuulia Thynel. Todella söpö nainen, olisiko peräti puuma ? Maistaisin haistaisin.
- poju_lahti
Oma suosikkini on Jutta Urpilainen, upea puuma. Tunnen jo naisellisen tädinhien tuoksun....oih.....Jutta-täti...
- 446g
Arsi Harjun
Irakilaisen maahantunkeutujan matkan jälkeen
Sitte menis vielä noi lima soinin paska puheetkin samassa. - jessis
Krisse Salminen
- pers.....u
Timo Soini.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olit niin lähellä
Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa1195324- 523276
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺372918Kun me näemme taas
Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen332832Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭242159En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä111907- 1181667
Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli101528Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle231525- 1041457