Eli ollaan 9 luokalla, eri luokalla ja meillä on vain yksi yhteinen tunti, luova ilmaisu, mutta näkeehän sitä myös välitunneilla kun menen aina etsimään hänet ja katselen koko välkän :3 Olen ite tyttö ja se poika on niin komistus ja hauska <3 Haluaisin tutustua siihen paremmin koska en juurikaan sillee tunne ni miten voisin mennä puhuu sille ja mitä sanoisin ku ei olla koskaa enne puhuttu? Ja siis just koulussa face to face haluun puhuu :)
miten lähestyä kasvokkain?
tyttöpihkassa
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Haluisin itse nähdä yhden tytön jonka nimi on siiri se on niin söpö en oo viel puhunu sen kaa mut oon ajatellu puhuu oon siis poika
Ooks porist kotosi :D
Kyllä sä varmaan helposti jotain sanomista keksit siellä tunnilla ainakin kun teette jotain nii siihe liittyen ja sit välkil voit puhuu kans näist yhteisist tunneist mut ei kannata puhuu pelkästä koulusta koska sillee et opi tuntee sitä muute :D ni siinä samassa voit kysellä jotain siitä itsestää, mitä se tekee koulun jälkee ja kaikenlaist, kerrot vaikka lemmikkis hassuista tekemisistä (jos omistat), kyllä aiheita riittää ja paljon! :) ja hymyile aina kun saat katsekontaktin häneen!