mun langattoman modeemin pohjassa on vaikka kuinka niitä salasanoja, on mac, wlan jne avainta, mutta mikä näistä täytyy syöttää kännykkään että pääsee nettiin ? ja mistä lähtien ? pelkät numerokirjainsarjat vai myös wan-mac 938948jkfjh349 ??
tai serial number ... jne.. mikä niistä on salsana ? en muista enää, vanhassa kännykässä oli helpompaa kokeilla ja kirjotella noita ja löysinki lopulta sen oikean, nyt en vaan muista mikä se noista oli..
mikä näistä on salasana-avain
avutonpeelo
10
189
Vastaukset
Käyttöohjeissa lukee mikä se on asennuksen jälkeen ja sen voi sitten vaihtaa sopivaksi.
- sholom
Laita kaikki mitä löydät ja erottelet ne kauttaviivalla (/)
Värkki löytää oikean ittekseen.- tarkennan_ohjetta
Joopa, laita siihen WLAN-avain kenttään myös syntymäaikasi, kotiosoitteesi, tietokoneesi merkki, äitisi tyttönimi ja kultakalasi nimi kauttaviivalla erotettuna.
- justuuudenvaihtanut
Langallinen modeemi osaa itse tehdä WLAN verkon siinä samalla ja sen käyttöönottoon vaadittava Key salasana löytyy pakkauksesta ja laitteesta. Sen voi vaihtaa itse myöhemmin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin30610905IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3357554Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?862057Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut822043Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1251817Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61561- 1101221
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin491013Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26868MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772