Pikaseksiä

Keskiviikkona 22.12. poikkean Kouvolassa päivällä. Löytyykö ketään naista, joka haluaisi pikaisen seksihetken terveen ja ok-näköisen miehen kanssa ilman sitoumuksia ja jälkipuheita? Kirjoita heti osoitteeseen: [email protected]
21322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jatka runkkaamista,luuseri!

Äänestä

Täältä löytyy tyttö, joka haluaa seksiä kanssasi. Olen hyvännäköinen blondi, jolla musta takki.
Nähdään Anttilan kulmalla kello 14! ;)
Ps, asun keskustassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Machete kirjoitti:

Keskiviikkona 22.12. poikkean Kouvolassa päivällä. Löytyykö ketään naista, joka haluaisi pikaisen seksihetken terveen ja ok-näköisen miehen kanssa ilman sitoumuksia ja jälkipuheita? Kirjoita heti osoitteeseen: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu