Hola. T4 (-00/01) Vollessa ei mene ovet lukkoon kun kääntää avaimella (paitsi kuskinovi)! Kuitenkin ne aukeaa jos on sisältä painettu napit alas! Millainen systeemi/toimivuus pitäisi olla? Onko varustelu-versiosta kiinni? Takaikkunat on veivattavaa mallia. Kaukosäätimellä taas menee kaikki lukkoon!!
Keskuslukko
Johhhjo
1
140
Vastaukset
- Terslerskittäjä
Terslerskius. Siinä ajurin oven lukkomekanismissa on muistaakseni jonniinmoiset mikrokytkimet jotka ohjaa keskuslukitusta, joko ne on patskana tai sitten johtosarja ehkäpä poikki. Ota ovipaffi irti ja kaho kautta mittaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774442Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k112363- 1691544
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2431466- 1211321
- 1151237
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721159Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik81136- 641072
- 35956