Jokokohdattais?

Miten haluaisit aikuinen mies, että sinut kohtaisin? Olen ihaillut sinua jo vuosikymmeniä.... ja samassa pisteessä ollaan.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tämä on jo masentavaa...

Äänestä

mutta suosittelen jotakin rohkeaa vetoa. Tulkinnanvaraiset pienet vinkit ei johda mihinkään yleensä.
Rohkeutta ja onnea toivottaen..

Äänestä

Aikuisella tasolla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ujohkopiimä kirjoitti:

Miten haluaisit aikuinen mies, että sinut kohtaisin? Olen ihaillut sinua jo vuosikymmeniä.... ja samassa pisteessä ollaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu