Kuvataiteilijoille töitä!!! Ja palkkaa!!

10 vuotta työttömänä!

Nyt saa riittää!!

Nyt saa riittää!!

Haluan taidetöitä ja kuukausipalkkaa!!!

Ilmaiseksi en enää tee!!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja kun rahaa ei ole tärkein asia, niin ainakin riitävästi ruokaa ja vapautta matkustaa maasta maahan ilman kontrollia ja että pääsisi vapaaksi kulkuvälineisiin ja oma suuri perhe mukana ja että saisi asua talossa missä ikinä matkustaa

amen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LeonardoDaVinci kirjoitti:

10 vuotta työttömänä!

Nyt saa riittää!!

Nyt saa riittää!!

Haluan taidetöitä ja kuukausipalkkaa!!!

Ilmaiseksi en enää tee!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu