apatmentos fuengirola

finski52

voisiko joku kokenut opastaa miten löytää hyvän apartmentos asunnon tai muun asunnon ,viikon reissulle fuengirolaan.parashan tietysti olisi joku Suomalainen vuokran-antaja. ei tulisi mitään kieliongelmia.kiitos asiallisista vastauksista

2

232

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tässäohjetta

      Valitse paikallisista apartementos hotelleista mieleisesi, itselle hinnaltaan sopivin, se on paras vaihtoehto viikon oleskelulle. mm. Real Mediterraneo, Pyr, Nuriasol, Miramar, Ronda, Jabega, Stella Maris, Vegasol Playa....jne.
      Katso esim. booking.com tai hotels.com sivulta ja varaa sieltä suoraan, ei siinä mitään välittäjää kannatta käyttää välissä.
      Huonehintaan kuuluu yleensä siivous, vedet ja sähköt, jotka voi yksityiseltä Vuokratessa tulla yllätyksenä (kalliita). tarvittaessa voi vaihtaa huonettakin, jos jokin mättää, mutta yksityisen huoneen otat "sikan säkissä".

      • Odottaa.jo.kevättä

        Lisään luetteloosi Embajadorin. Matkaa Fuengirolan metroasemalta 850 m. Bussipysäkille 100 m. Olen viettänyt siellä aikaa useampana keväänä enkä vaihda majapaikkaani. Ainakin viime keväänä siellä työskenteli suomalainen mies, joten ummikkokin selviää hienosti. Vastaanoton Bianca ja Cristie puhuvat sujuvasti espanjaa, englantia, saksaa, ranskaa, hollantia ja ties mitä vielä joten pärjää monella kielellä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      42
      5831
    2. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      71
      4565
    3. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      46
      4332
    4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      56
      4111
    5. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      87
      3710
    6. Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä

      Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään
      Maailman menoa
      59
      3229
    7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      50
      2413
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      34
      2305
    9. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      42
      2059
    10. En uskalla ees ajatella muru

      Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha
      Ikävä
      8
      1134
    Aihe