Mulla ei toimi autostick. Kojetaulussa näyttöllä vain D,eli ei mee stickkialueelle vaikka kepin vetää ohi D kohdan. Onko vaihdekepissä joku sähkökytkin,vai miten ottaa manuaalivaihteet? Sulake ehjä.
autostick 300M
6
144
Vastaukset
- sdfgerthjyui
Ei hajuakaan mikä sitä vaivaa, mutta itse en ole koskaan käyttänyt kyseistä toimintoa eli tuskin edes huomaisin jos se olisi rikki. Yleensä ihmiset ostaa automaatin siksi ettei tarvitsisi vaihtaa kepistä.
- ismo-66
Välillä on tullut ajettua sillä, ihan kätevä jos haluaa vaihtaa manuaalisesti. Tuli mieleen kun kaveri ajoi autolla,ajanut varmaa autostickillä ja jos ajaa vaikka kolmosella,nii kuulemma laukasee jonkun suojan ettei polta lootaa. Kai vietävä merkkihuoltoon.
- tiiänäistä
Onko autossa varmasti autostick- laatikko?
- mersuloota
Kannattaa jenkki automaattia pyörittää myös pikku pykälillä kestää loota sen miljuuna kilometriä!
- ismo66
Tässähän lukee tyyppikilvessä Daimler-chrysler !!
- valemursu
Amerikan lootat tulis liian kalliiksi ja eikä meksikossa osata rakentaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1443963Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville633614Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122924Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1152514- 1752176
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa311556Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka481439- 541272
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih161053Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1101043