mutta en voi loputtomasti sua odotella, että ei nää tunteet ilmeisesti sitten ole molemminpuoleisia vaikka joskus niin luulin.
Kyllä mä susta edelleen tykkään ja enemmänkin
liiankauanodotin
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kelle?Kelle?Kelle?
T-miehelle
No kyllä minä odotan vaikka ikuisuuden enkä luovuta.
Tunteet selviää sitten, kun todella ihmisen kohtaa jne...
Kauanko oot odottanut?
Viides vuosi ainakin...
No samat sanoisin yhdelle miehelle. Mut ihmettelisin sitä, miksi hän odottaa eikä tee mitään.
Sitä minä en tiedä.
Johan se sinusta tykkää, ei siitä ole kysymys. Saattaa vältellä sinua senkin vuoksi, kun ei tiedä, millä tavalla sinua pitäisi lähestyä. Se alku vaan on niin pirun vaikeaa monellekin. Sitten siinä on vielä se menettämisen pelkokin taustalla mörkönä. Sinä voisit itsekin tehdä jotain sen asian edistämiseksi, vai pelkäätkö sinä häntä? Tunteet saattavat tehdä tepposen kelle vain. Kun pääsette lähikontaktiin, asia hoituu aivan itsestään. Tämä tekis nyt sen 25 euroa. Kuitin kanssa hieman enemmän. Kiitos.
Samat sanat eräälle naiselle.
Omasi
No voi helevatan nettiköppänä stalkkerit, minua ei kiinnosta pätkääkään mitkään paskateknologian mukanaan tuomat nettipaskakriminaalit, pakkohoitoon joka ainoa pitäis mitä pikimmiten toimittaa.
Kyllä kaikesta olen jokseenkin samaa mieltä. Tosin en kaikeasta, totuus löytyy yllättävästä suunnasta, eikä missään nimestä mistään raamatuista tai muista satukirjoista: http://tinyurl.com/paivanpelastus