Olen kopioinut alla olevan tekstin

vl-palstalta.
2425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olisit voinut laittaa edellisen avauksen alle.
jotkut suuttuu kun avataan turhia avauksia.

ihan tavan vuoksi.

Äänestä
  • siis olin jo laittanut ed. viestin tänne
    ja huomasin sitten vasta, että koska se viesti oli kopio, että se pitäis ilmaista täällä. Ja halusin olla näin rehellinen, ja näyttää että miten vl:ät uskovat, vaikka se ei ollut minun kirjoittama. Ja sekin oli tärkeää minulle, että toiset näkevät, että en omiani puhu. Täälläkään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kicki1 kirjoitti:

vl-palstalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu