digitaali mittaristo

niin että onko madollista jälkiasentaa digitaalinen nopeusmittari vaikka primera p10:n?
ja jos on mistä niitä saa?

kiitos valmiiksi hyvistä neuvoista:-)
2474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miks pitäis olla sellanen? :D

Äänestä
  • no onhan se eri hienoa kun on digitaalimittaristo ;) , semmoinen oli muuten jo Fiat Temprassa vuonna 1995
    näissä nykyisissa Primeroissa on vaan "köykäinen" analoginen mittaristo -onneksi (monille niin vaikeaselkoinen) infokeskus pelastaa pinnat kotiin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juupajuu kirjoitti:

niin että onko madollista jälkiasentaa digitaalinen nopeusmittari vaikka primera p10:n?
ja jos on mistä niitä saa?

kiitos valmiiksi hyvistä neuvoista:-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu