e30 325ix

Bemaristi

Aika harvinainen pelit. Mielestäni hyvä ajaa.Montako näitä on suomessa? Mitä olette mieltä mallista? Eroaako uusi Bemun nelikko paljonkin ajettavuudeltaan?

3

789

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jape

      Kova peli ainanki talvella valoista. -Pito on aivan hillitön. Uusi bemu on aika paljon uudempaa tekniikkaa.

      • Masa

        Vetonivelet paukkuu useasti. Vanhaan vaihdoin 4 vetaria kun aina joku paskana. Eikä ollut halpaa touhua. Oma vika tietty jos esim. hiekkaiselta asfaltilta lähtee ja etupyörillä pitoa ja takana liukasta.
        Myös tehohukka pyörille suuri !!
        325iX turbo 240hv -> pyöräteho 150hv
        Muuten kiva peli ainakin turbolla höystettynä .... kalliiksi tulee vaan
        pitäminen :(


    • Bobi

      48 kpl 325iX 2d, 1kpl 325iXA 2d, 53kpl 325iX 4d, 9kpl 325iXA 4d, 13kpl 325iXt, 2kpl 325iXAt. Elikkäs noita on yhteensä Suomessa 120 kappaletta. Ei siis mikään todella harvinainen, mutta huomiotaherättävä kuitenkin... Onnee vaa, jos oot moisen onnellinen omistaja.
      P.S. liittykää ihmiset Suomen BMW-clubiin (www.bmwclub.fi), sieltä saa tällasen nippatiedon lisäksi ihan oikeatakin tietoa ja asiantuntemusta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ihana on nähdä edes ohimennen

      Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su
      Ikävä
      193
      12960
    2. ymmärrätkö miksi minua sattui?

      Vinkki, jätit tekemättä jotain.
      Ikävä
      82
      6265
    3. Miten hyvin tunnet kaivattusi?

      Mikä hänessä kiehtoo? Asiallisia vastauksia kiitos. 🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      123
      5965
    4. Mies, mua jotenkin kiinnostaa

      Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?
      Ikävä
      149
      5552
    5. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      23
      4462
    6. Ootko nainen jotenkin

      Epävarma ulkonäöstäsi
      Ikävä
      92
      4380
    7. Moi kuumis.

      Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.
      Ikävä
      43
      4332
    8. Saattaisimme olla yhdessä

      Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla
      Ikävä
      42
      4251
    9. Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt

      Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko
      Ikävä
      33
      4218
    10. Milloin olisi sinun ja kaivattusi

      Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?
      Ikävä
      48
      3757
    Aihe