Bimbo Oy luxus escort tytöt

minäköbimbooooo

noi Bimbo oy:n / Charisma promotionin tytöt on aika hassuja ja Sointulla riittää ulkonäkö siis tissit ja muukin edustukseen , mutta se tumma Alina on liian ruma edustustehtäviin ja muutenkin säälittävä kun itki eilisessä jaksossa sen mikan perään , se mika on niiden apulainen jolla on kovasti rupia naamassa ja se Fanni ei tajunnut miksi ei pääse keikoille , lyhyt vilkaisu peiliin riittäisi on nimittäin susiruma ! lisäksi eivät kukaan oikein yrittäjäksi sovi kun eivät tajunneet että jos ottaa 1200,- euroa kuukaudessa maksavan toimiston eli siis 14400,- vuosi sähköt , vakuutukset ym. niin heidän liikevaihdollaan heille jää n. 200 euroa käteen palkkaa kummallekkin ??? no joku kai kertoi heille tämän koska toimisto nyt kiinni !

12

627

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • OnneaVaan1000000

      Hupaisia höpöttäjiä ja kivoja kun antavat herkästi pilluu. Mutta ei niistä businesnaisiksi ole. Koko idea on lähinnä naurettava ja höperö. Mutta onnea vaan naisille.

    • Pimuenergiaa

      Tv antaa kuvan, että Bimbot ovat aloittaneet toimintansa omat viihdykkeet edellä. Kovin ronskia puhetta ja käytöstä. Miten sillä rakentaa luxusta?
      Kova halu menestyä, mutta osaamista ja harkintakykyä puuttuu.

      En ainakaan tatuoitua naista ottaisi firmaani edustamaan. Kuinka monen yrityksen imagoon se sopii?

      Onko TV pilannut nuorten naisten uran ennenkin se alkoikaan?

      Onko myöhäistä palata normaaliin kuvioon, yritysten markkinoinnin tukemiseen, muulla kuin pimulinjalla.

    • paljonkomaksaayö

      Totta turiset, se tummatukkainen ei ole mikään kaunotar, ihmettelen miten nämä luxus- seuralaistytöt elättävät itsensä kun ei yritys tuota vuodessa edes yhden siivojan palkan vertaa?

    • Hyväsarja

      Musta molemmat mielenkiintoisia ja tumma on upea kuin joku lumoojatar.

    • kyllätuosta

      Blondista voisin maksaa satasen...tummaa voisin panna ilmaiseksi pimeässä...

      • dry_twå

        >tummaa voisin panna ilmaiseksi pimeässä> Ja säkki molempien päissä jos vaikka tummalta lähtisi tohinassa säkki päästä !


    • ojasta

      Tuleeko 2. tuotantokautta?

    • blondihoro

      se vaalee on ihan hirveännäköinen ötökkä ilman meikkiä. lisäksi korvienvälissä on jotakin hissejä jäänyt jumiin kerrosten väliin.

      • trianglehead

        Ihme kolmiopää !


      • suckslikeabeast

        Imee varmasti kuin Hoover!


    • Kylläpanisinsitätummaa

      Minusta se tummatukkainen on paremman näköinen, varmaan ihan peto sängyssä.
      Ja molemmilla on sika-rikkaat vanhemmat, ei niillä rahat lopu.

    • kuudenmetrinpuutarhal

      Tummatukkainen imee golfpallon 6 metrin puutarhaletkun läpi.
      Miettikää sitä. Vieläkin nousee heppi kun muistelen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan uusi poikakaveri

      Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      208
      3286
    2. Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.

      Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva
      Maailman menoa
      239
      1658
    3. Laita mulle viesti!!

      Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus
      Ikävä
      97
      1513
    4. Millaisessa tilanteessa olisit toiminut toisin

      Jos saisit yhden mahdollisuuden toimia toisin?
      Ikävä
      92
      1409
    5. Vanhemmalle naiselle

      alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e
      Ikävä
      46
      1354
    6. Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen

      No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.
      Maailman menoa
      160
      1276
    7. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      12
      1208
    8. Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!

      "Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze
      Maailman menoa
      123
      1039
    9. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      89
      942
    10. Tuntuu liian hankalalta

      Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.
      Ikävä
      55
      872
    Aihe