Moi etin poikaystävää

Moi etin siis 11-12 ikästä poikaystävää oulusta päin asun ITE tyrnävällä oon siis 04 149 cm mulla on kik iidaalina04 tulkaa kikkaa lisää tietoo kikissä
6125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Paino?

Äänestä

43

Äänestä

Ja mulla ei oo enää kikii

Äänestä

Mull on nyt kiki ja pituus on 153 nyt (kasvupysähdys) ja paino 45 kik on sama ku rnnen

Äänestä

Jos menisit ihan ulos etkä jossain setä palstalla etsiskele ''poikaystävää''.

Äänestä

Mieti kaks kertaa haluuks löytää sun poikaystävän tääl vai tavata ihan ite ja kasvattaa suhdetta yhdessä. Kyl sä jätkän viel löydät, koko elämä edessä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iidaalina04 kirjoitti:

Moi etin siis 11-12 ikästä poikaystävää oulusta päin asun ITE tyrnävällä oon siis 04 149 cm mulla on kik iidaalina04 tulkaa kikkaa lisää tietoo kikissä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu