että Jmies kirjoittelee täällä mulle? Itse olen jo kääntänyt tossut toiseen suuntaan ja uusi mies on kiikarissa.
Olet siis myöhässä Jmies.
Olet siis myöhässä Jmies.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
tulitt sitten sitä tänne ilmoittamaan vaikka tassut sojottaa jo toiseen suuntaan
Tiedetään
tämän hullumpia kirjotuksia täältä löydy ;-)))))))). Mikä ihme siinä on että palstarakkaudellekkin pitää ilmottaa, vaikka toinen ei edes tiedä olevansa kohteena.
jonkun trolli. Ei tiedä kuka Jii jollain sen ihastuksella on kiikarissa niin kirjoittaa sitten trollina vain Jii jotta varmasti osuu "tunniste"
Ja mä lähden nyt tapaamaan "mun" miestä (joka ei oo J) tuonne ihan ulkomaailmaan. Tavataan jos tavataan. Kiva olis edes jollain tasolla kohdata:) Sekin enemmän kuin tää täällä kun on sentään konkreettista. Mut tänne en enää jää!
Ai, miksi tulin tänne kertomaan, että ajattelen jo toista. :D
En ole tullut, olen ollut täällä koko ajan!
En ole vieläkään saanut viestiä öööööööööööööööööli