Näin sanoo Koraani. Siinä on montakin säettä jotka rohkaisevat lahtaamaan väärin ajattelevat, eli ne jotka eivät hyväksy Allahia korkeimmaksi, ja Muhammedia hänen ainoaksi, viimeiseksi profeetakseen.
"..Koraani Su 9:5. Mutta kun pyhät kuukaudet ovat kuluneet, niin vuodattakaa pakanain verta missä tahansa heitä tapaattekin. Ahdistakaa ja piirittäkää heitä ja väijykää heitä kaikkialla, mutta jos he kääntyvät (oikeaan Jumalan uskoon), rukoilevat ja antavat almut, niin päästäkää heidät menemään. Jumala on totisesti anteeksiantava ja armollinen.
Koraani ja Muhammed opettavat tappamaan "pakanoita", mutta jos he kääntyvät uskomaan Allahiin, niin silloin heitä ei saa tappaa. Mosab oli oikeassa kun hän sanoi todellisen islaminuskon olevan vihan ja väkivallan uskonto..."
PS. Onko Islam ainoa jossa "kunniamurha" on tärkeä käsite.?
Perhe haluaa tämän "kunnian" takia murhata oman lapsensa koska tämä ajattelee tai toimii väärin mennessään tutustuessaan länsimaiseen poikaystävään, esimerkiksi.
Miettikää asiaa tällaisessa perheessä asuvan lapsen kannalta. Ne unettomat yöt, kuolemankauhu, stressi, helvetlillinen olemassaolo..
Tyttö voi pudota parvekkeelta, tai tulla paloitelluksi/ammutuksi.
Tuossa julkisuutta saanut "yksittäistapaus" Englannista. 17 -vuotias valkoihoinen tyttö rakastui muslimiin. Jonkun ajan päästä tämä jo äitiksi "päässyt" "rikastui" oikein olan takaa.
Englannin vastarintaliike on ollut laiska, tätä videota on katsonut vasta 28 000 henkilöä:
https://www.youtube.com/watch?v=sDVLwGzF64E
Ja se ehkä kuuluisin tapaus Saksasta, ampumista kadulla USA:n mafian tyyliin:
https://www.youtube.com/watch?v=2e4hdsaGIg4
PS. oikeastaan on shokeeraavaa että valtamedia salaa nämä tapaukset järjestelmällisesti. Mielistäni on kyse kansanmurhaan verrattavissa olevasta vaikenemisesta.
Esimerkiksi kun Englannin yhdessä kaupungissa joukkoraiskailtiin TUHATNELJÄSATAA tyttölasta muslimipornojengien toimesta, muutaman vuoden sisällä, niin virkavalta ei tehnyt mitään pelastaakseen tytöt näiden jengien tuhoisasta otteesta, eikä valtamediakaan kertonut.
Eräs isä joutui virkavallan kanssa hankaluuksiin pyydettyään apua tyttönsä pelastamiseen...
Tuolla videolla nuori nainen kertoo Islamin erittäin pirullisesta seksuaalisuudesta. Nainen on antanut jopa kotiosoitteensa ja kertoo videolla että jos muslimit tulevat, hän tappaa nämä samantien:
https://www.youtube.com/watch?v=ms9NrdiJHRA
Tämä viesti positetaan pian sopimattomana, laita kovalevylle.
Per-Ole Lindell on Ammuttava!
Shokkifaktoja
3
277
Vastaukset
- lääkärisi
OLetko unohtanut ottaa lääkkeesi?
taitaa nuo muslimit enimmäkseen tappaa toisiaan.
Mutta ei niillä turvassa ole kukaan... Suomessakaan(!)- vaihdakevyempään
Aloittajan kannattaisi vaihtaa lukemiset Aku Ankkaan, koska tuollaiset tekstit aiheuttavat hänelle jo traumoja.
Ja palstakin on ihan väärä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l4303039Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata792330Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.1161858Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f1941537- 771502
- 271483
- 1091455
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva201368Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois411341- 801307