En menisi suoraan asiaan

vaan kiertelisin ja kaartelisin kurveillasi ja muodoillasi tuntikausia. Ottaisin kaiken tämän vuosia kestäneen riutumiseni ikävään takaisin korkojen kera.


hei ee täällä vee
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikä sen estää. Eikö hän tunne sinua?

Äänestä
  • Hyvä kysymys jonka vastauksen Herra tietää vaan ei kerro.
    Tietää hän.

    Äänestä

Tää oli tosi mahtava, miksi et kirjoita hänelle suoraan

Äänestä

Riittäisikö tuohon kiertelyyn ja kaarteluun viikon talviloma ?

Äänestä

Kyllä tekis kutaa.Nyt menen,öiitää:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JOSjosJOSjaJOS kirjoitti:

vaan kiertelisin ja kaartelisin kurveillasi ja muodoillasi tuntikausia. Ottaisin kaiken tämän vuosia kestäneen riutumiseni ikävään takaisin korkojen kera.


hei ee täällä vee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu