Akatonmies

Löytyyköhän minulle noin 50-60 v. vapaata naista hyväksi ystäväksi ihmiset sanovat minua ihan mukavaksimieheksi.Enkä ole mikään kaljamaha.Olin lieksassa aikoinaan Myymälänhoitajana.Jospa lieksasta löytäisi sellainen mukava nainen.Tulen perjantaina 02.10.1915 käymään Lieksassa.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Älä hyvä mies etsi Lieksasta akkaa itsellesi!

Äänestä

Et ollut Myymälänhoitajana.

Äänestä

Hei Akatonmies.Tässä olisi sinulle hyvä ystävä.Olen vähän yli 50v.iloinen nainen Lieksasta.Kerrotko vähän itsestäsi vaikka meistä tulisi hyvät ystävät

Äänestä

Nim.löynköystävän.Minulle just pitäisi olla sellainen iloinen ihminen.Sitä en tiedä saanko Lieksasta vai muualta Pohjois-karjalasta.Minä teen sellaista työtä ostan ja myyn tavaraa.Nyt on jo kiire Joensuuhun tavaran ostoon.Luulen jotta ystäväni saa mielenkiintoisen elämän.Mennessä laulelen.Tyttöni tyttöni mun tulethan sinä mun tanssihin tule kulkurin valssihin.

Äänestä
  • Mitenkä iso muna mulkku akattomalla miehellä on te toimistosta löytyy 9 euron arvoisia naisia kuntouttavaa työtoimintaa naitavaksi saat naida 4 tuntia päivässä mulkun koko kiinnostaa sopiiko vittu reikää

    Äänestä

  • kjjjjjkk kirjoitti:

    Mitenkä iso muna mulkku akattomalla miehellä on te toimistosta löytyy 9 euron arvoisia naisia kuntouttavaa työtoimintaa naitavaksi saat naida 4 tuntia päivässä mulkun koko kiinnostaa sopiiko vittu reikää

    Missä käydään naimassa

    Äänestä

Täällä 53 vuotias tyttönen moi!
Haluan elämältä muutakin kuun kotonaoloa ja telkunkatselua! Tykkään pukeutua seksikkäisiin alusvaatteisiin ja pidän mm matkustamisesta !
Ainut vika minussa on se, että usein haarojenvälissäni sojottaa muhkea 25 senttinen kulli, kiimatippa päässään! Miten olisi?

Äänestä

heii mina ola hyvvä tumma miees, pennis30cm jaa jaksa pana tuntia sinu anukseen! Tuttustutan!

Äänestä

Nim.Annelixc.Jos todellakin olet nainen.Kyllä olen perjantaina siellä Lieksassa Eikä minussa tuo ole mikään vika,kyllähän naisten haarojenvälissä aikausein sojottaa kulli.Ja kerran pidät matkustamisesta voisit matkustaa minun luokse minun makuuhuoneeseeni minun mukana.Minun makuuhuoneessa nainenkin joutuu töihin minä heitän housuni ja sanon sinulle,siinäpä sinulle vehkeet käytävaan mutta elä säre itseäsi.Saappas nähdä nähdäänkö.

Äänestä

Luuletteko että olen homo.Tyhjä tänne on homojen kirjoitella.

Äänestä

Lieksassahan on vain homoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksinajelen kirjoitti:

Löytyyköhän minulle noin 50-60 v. vapaata naista hyväksi ystäväksi ihmiset sanovat minua ihan mukavaksimieheksi.Enkä ole mikään kaljamaha.Olin lieksassa aikoinaan Myymälänhoitajana.Jospa lieksasta löytäisi sellainen mukava nainen.Tulen perjantaina 02.10.1915 käymään Lieksassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu