Motto: ei ikinäVW:n romuja

Huijari firman valmistamia sekunda laatuisia tuotteita en osta ikimaailmassa. Toivottavasti kutistuu kyläpajaksi koko pazka.
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

-Turha itkeä enää sitten, kun VW on jo pihassa.
-Suo siellä, vetelä Volkkari täällä.
-Happamia, sanoi kettu VW: tekniikasta.
-Jos ei sauna, viina ja terva auta, VW merkkiuskollisuus on kuolemaksi.
-Minkä VAG konserni taakseen jättää, huijausyritykset edestään löytää.

Äänestä
  • Herra meni heroiinin voimalla kertoo historia.

    Ei edes kuluttajansuoja toimi Eu:ssa kun Saksa pitää ohjaksia.

    Äänestä

Ollaan hiljaa ja katsotaan kaikki kortit...

Äänestä
  • Hyvä etten Autoa edes omistakkaan Kyllä mahtais Päätä kuumottaa

    Äänestä

Japanilaiset haukuttu täällä palstalla aina täysin PASKOIKSI AUTOIKSI.Mutta mitekäs nyt suut jauhaa kun Hitlerin Kätyrit on Wokkareita. Audiiia. Skoodia vähän rukannut ja huijannut teitä vaikka en japsia omistakkaan niin kyllä se taitaa kuitenkin Sakemanni pettureiden Autoja OLLA voi voi voi.

Äänestä

Hyvä että en ole saksalaiseen sortunut Voi itku ja hammasten kiristys.

Äänestä

Menovettä tankkiin ja baanalle,ei siinä sen kummempaa.

Äänestä
  • Juurikin näin. Avaimesta käyntiin niinkuin aina ennenkin.

    Äänestä

Suomen poliisi käyttää Volkswageneita ja taitaa olla myös disel autoja aijaijai

Äänestä

Ei yleistetä. Ovat diiselautoja joissa on tehty huijaus. Jos vikaa etsitään, jokaisessa merkissä on jotakin vikaa. Sinunkin autossasi.

Äänestä

Das Romu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HuijariHuijaa kirjoitti:

Huijari firman valmistamia sekunda laatuisia tuotteita en osta ikimaailmassa. Toivottavasti kutistuu kyläpajaksi koko pazka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu