Huh, olipas viikonloppu. hyvää ruokaa ja silmänruokaa oli tarjolla. Saunottiin mukavasti. Naapurin setäkin kävi kylässä. Vaimo ehdotteli vaikka mitä meille molemmille, jos tiedätte mitä tarkoitan, Sandwich leipää oli siis ilta ja aamupalaksi huh auttttssss!!!! sunnuntaina kävin kaverilla, joka jäi aikoinaan kassuttelemaan. Kivi pora huusi joka asunnosta...huh en millään jaksaisi sitä itse!!!.mutta nyt etätyöpäivä käyntiin!!!
Muistellaampas sanoja:
-Talbot -77
-Tarjouskarjala
-huh ja auuttsss!!!
-Reino&Eino
-Panu&Riitta
-Xtra tuoteperhe
-Aaltopelti
Muistellaampas sanoja:
-Talbot -77
-Tarjouskarjala
-huh ja auuttsss!!!
-Reino&Eino
-Panu&Riitta
-Xtra tuoteperhe
-Aaltopelti
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kuulostaa oikein hyvälle! Loordikin miettinyt noita sandwich -juttuja viikonloppuna, tänä viikonloppuna Loordi oli kyläilemässä ok-talollisella ystävällään ja saunottiinkin Loordin ystävän saunassa, paikalla oli naisiakin ja naisetkin kävivät naisporukalla saunomassa ns. pitkän kaavan mukaan. Loordi kyseli vähän että miten saunominen sujui kun naisväki purkautui saunatiloista kikatellen kasvot vähän punehtuneina ilmeisesti kovista löylyistä ja ehkä vähän muustakin, heh, heh. Loordi joskus perehtyi myös naisten keskinäisen saunomisen tapakulttuuriin ja ainakin vähän nuoremman polven osalta on naisten saunailloissakin keskusteltu paitsi grillauksesta ja makkaroista niin myös siistitty porukalla vähän paikkoja, eli ns. puutarhanhoitoa harrastettu tyttöporukoissakin ok-saunaillloissa, heh, heh. Loordin ystävän saunaillassa oli mukana siis Loordin ystävän vaimo ja muitakin naisia, Loordi kävi sitten miesporukassa saunassa myös ja keskuteltiin vähän kaikesta, tällä kertaa myös naisista tai heidän saunailloistaan. Paljua ei tosin Loordin ystävällä ollut pihalla, mutta muuten ok-talo viimeisen päälle terasseineen ja grilleineen ja sen verran mukava takapiha että saunomisen yhteydessä yllättänyt virtsarakon tarvepakotus hoitui myös kätevästi takapihan reunalla ulkona kun löylyjen välillä vähän jäähdyteltiin.
Siitä puhe mistä puute heti maanantaina ja työpaikasta ei sinulla ole tietokaan. Mites asumistuen leikkaukset romahduttaa taloutesi?
Kyllä on työtä! Loordikin tietää...vaihdamme useinkin loordin kanssa ajatuksia ja näkemyksiä kivasta viikonlopusta.
Niinpä niin. Ei käy aika pitkäksi, kun itsensä kanssa puhelee.
Ok-paronikin tuntee ok-Loordin ja Ok-tsultanin ja ajatusten lisäksi teemme väillä sitä kivaa, sisään ulos, sisään ulos miesten saunan yhteydessä ja yhdyn..
Siinä kassukaille miettimistä, aijaijai.
Loordi yhtyy myös... näkemyksiin... heh, heh!
Itsensä kanssa keskustelija jaksaa:D:
http://m.xhamster.com/movies/2067702/hot_lesbian_treesome.html
Huh kyllä muuten vaimot puuhaa takaterassin ovi oli jäänyt auki ja naapurin ok talollisen vaimot tuli sisään, kuvasin salaa! Huh tätä ei kassulla näe.
Katos, Jasmin florella ja annika.. Kassulla kun usein on Eila, Anneli, Maija huhu autsscchh!!! Kylläpä teillä kelpaa autcchhh
Pikku pipipää on taas keskustellut itsensä kanssa kello 3-4:n välillä aamuyöllä, huh, huh..........
Lääkkeen annostus voi joskus mennä sekopäiltä pieleen, millilitrat ja senttilitrat menevät sekaisin.
Auttcchh taisi napsahtaa lujasti leukaan kun päättelit noista naisten nimistä naisten tason...piti tulla heti aamulla tarkistamaan viestiketju...
Tosiaan näkee tosta sun videolta, että puutarha on todella hoidettu kuntoon! Ok talojen emännät on kivoja. Miten kassulla. Onko puutarha huonossa kunnossa. Vai jopa Eino Reino autchhhh
http://m.xhamster.com/movies/2067702/hot_lesbian_treesome.html
Jep, salaa ovenvälistä kuvasin. Matti ja Ahmed huh mitä menoa meidän kasarmilla