Onko tuoreita kokemuksia kuka tekee Helsingissä päin kohtuuhintaisia mutta hyviä parkevelasituksia?
Muutimme juuri kerrostaloon ja jossa ei ole tehty lasitusta.
Isännöitsijän mukaan täällä käytetään Lumonin lasitusta mutta olen kuullut ja lukenut sellaista etten välttämättä halua heidän palvelujaan.
Yritän saada Nikaa tekemään tarjousta mutta odotin 2-3 viikkoa yhteydenottoa netissä jättämäni pyynnön perusteella. Jätin nyt uuden soittopyynnön.
Onko kenelläkään tuoretta kokemusta pk-seudulta?
Parvekelasitus,Helsinki,mistä hyvää halvalla?
Tuulituivertaa
8
1915
Vastaukset 8
- Kaivakuvettavaan
Halvalla et hyvää saa !
- Hjalliss
Alumasi Oy
- Anonyymi00006
Oliko tämä vitsi?
- Anonyymi00007
Anonyymi00006 kirjoitti:
Oliko tämä vitsi?
Tässähän kysyttiin siisteistä lasituksista 😀
- Anonyymi00008
Vai alumasi? 😀 Ja hyvää halvalla? 😂
- Kaapomies-82
Cover tekee laadukasta, ei välttämättä halvin, mutta eipä tarvitse olla oston jälkeen huolissaankaan.
- molempiaon
Meillä , Lumon ja Siesta . Suosittelen Siestaa.
- alutec-
Alutec-parvekelasit tuntuvat olevan kohtuullisen laadukas tuote.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html6001518Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44837Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl473713Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll11652- 38580
- 42576
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin29538Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37500- 29488
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE156471