kun virkavalta painostaa, niin äidille voi syntyä abortti tai komplikaatio.
äidille pitää turvata rauhaa ja rahaa, sillä rikottu äiti tappaa valtiota.
viranomaiset ovat sossut jotka vähän välittää mistään äidistä ja ovat puolueellisen poliittisia. sen lisäksi suomalainen on rasisti ja kaikki vääränlaiset joutuvat heti alkuun painostuksen alaisiksi, varsinkin pohjoisessa 100 %
synnyttää vieraalla maalla on haastellisempaa. kantasuomalainen ei ymmärrä kuinka herkässä on maahanmuuttajan synnytys ja perheelämä kun ei ole ystäviä, työpaikkaa, juuria... Suomalainen tappaa tietämättömyyttään.
Lääkärit painostavat koska pitävät omaa tapansa hoitaa maahanmuuttajaa ainoana oikeana. Heille on ihan sama lysti kuinka maahanmuuttaja synnyttäisi oikeasti. Se on väärin, koska näin maahanmuuttajalle ei suoda yhtään heti alkuun mahdollisuutta synnyttää normaalisti. Lääkäri tekee tietämättä pahaa.
Montako perhettä virkakunta on tuhonnut. Huostaan otot, pakottamiset, lääkärien harjoittamat väkivallat rokotteista, lääkepakottamiseen ja hoitopakkoon.. sossujen salakavalat metodit, laskutukset, naapurihäiriköinti, vanhusten rasismi, kyttien väkivalta....rasismi jaktuu ja tulee jaktumaan helvetin kauan. mutta suomalaisen pitää tietää, että kun hän lyö, niin lyödään myös häntä. maailman kehitys ei tue sotaa, joten sotaa pitää välttää.
datatietoja on helppoa muuttaa, niinpä tavallisen tavallisella kansalaisella ole paljoakaan liikkumavaraa, vaikka kansainvälisyys on suurta plussaa ajassa missä eletään. Se on pelastus likinäköisyyttä vastaan.
Jokaiseta seurataan ja valvotaan, että toiset kärsivät siitä pahoin. Kukaan ei maksa toisen kadotetusta elämästä.
Virkavalta ei saa painostaa raskaana olevia
molominab
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372300
- 551327
- 841303
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361256- 631181
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39904Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121788- 31741
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23596Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55575