Virkavalta ei saa painostaa raskaana olevia

molominab

kun virkavalta painostaa, niin äidille voi syntyä abortti tai komplikaatio.
äidille pitää turvata rauhaa ja rahaa, sillä rikottu äiti tappaa valtiota.

viranomaiset ovat sossut jotka vähän välittää mistään äidistä ja ovat puolueellisen poliittisia. sen lisäksi suomalainen on rasisti ja kaikki vääränlaiset joutuvat heti alkuun painostuksen alaisiksi, varsinkin pohjoisessa 100 %

synnyttää vieraalla maalla on haastellisempaa. kantasuomalainen ei ymmärrä kuinka herkässä on maahanmuuttajan synnytys ja perheelämä kun ei ole ystäviä, työpaikkaa, juuria... Suomalainen tappaa tietämättömyyttään.

Lääkärit painostavat koska pitävät omaa tapansa hoitaa maahanmuuttajaa ainoana oikeana. Heille on ihan sama lysti kuinka maahanmuuttaja synnyttäisi oikeasti. Se on väärin, koska näin maahanmuuttajalle ei suoda yhtään heti alkuun mahdollisuutta synnyttää normaalisti. Lääkäri tekee tietämättä pahaa.

Montako perhettä virkakunta on tuhonnut. Huostaan otot, pakottamiset, lääkärien harjoittamat väkivallat rokotteista, lääkepakottamiseen ja hoitopakkoon.. sossujen salakavalat metodit, laskutukset, naapurihäiriköinti, vanhusten rasismi, kyttien väkivalta....rasismi jaktuu ja tulee jaktumaan helvetin kauan. mutta suomalaisen pitää tietää, että kun hän lyö, niin lyödään myös häntä. maailman kehitys ei tue sotaa, joten sotaa pitää välttää.

datatietoja on helppoa muuttaa, niinpä tavallisen tavallisella kansalaisella ole paljoakaan liikkumavaraa, vaikka kansainvälisyys on suurta plussaa ajassa missä eletään. Se on pelastus likinäköisyyttä vastaan.

Jokaiseta seurataan ja valvotaan, että toiset kärsivät siitä pahoin. Kukaan ei maksa toisen kadotetusta elämästä.

0

55

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Tiedätkö mihin

        Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
        Ikävä
        72
        4158
      2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

        Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
        Maailman menoa
        81
        3890
      3. Surullista

        Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
        Ikävä
        57
        2428
      4. Muuttunut käytös

        Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
        Ikävä
        64
        2276
      5. Väkeä oli liikkeellä

        Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
        Ähtäri
        36
        1965
      6. Oliko kiihkeä

        ensimmäinen yö?
        Ikävä
        49
        1869
      7. 103
        1698
      8. Miltä meidän

        Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
        Ikävä
        56
        1642
      9. Kummallista

        Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
        Sinkut
        55
        1633
      10. Ikävä Jii.

        Toivotko vielä näkemistä?
        Ikävä
        61
        1501
      Aihe