Yläkerran naputtelija kaipaa ilmeisesti

Mitään muuta tuo vitun idiootti ei osaa tehdä, pitkin iltaa ja yötä naputtelee
vitun kusipää, tulenko kohta antamaan sinulle vasrasta päähän, mitä?
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Niin mitä se siellä oikein naputtelee? Ota yhteyttä isännöitsijään...

Äänestä

Kuinka paljon näitä avohoito-potilaita onkaan. Ja kuka valvoo, ottaako aina lääkkeensä... Laitoshoitoon lisää paikkoja!

Äänestä

Naistako se "naputtelee", oletkohan vain kateellinen?

Äänestä

TVssä oli juuri lääkäri joka kertoi että vika ei ole naputtelijassa (häiriön tuottajassa, ne ovat terveitä kuin pukki), vaan on löydetty uusi sairaus jossa valittava ihminen on yliherkkä kaikille äänille, vaikkakin se naputtelu jaa häiriö tapahtuisi yöaikaan klo 22-06 välisenä aikana.

Äänestä
  • Juuri näin. Tällaiset neurootikot voisi rajata metsään asumaan omiin kiviluoliinsa tossut jalassa ja korvatulpat korvissa.

    Äänestä

  • Toivottavasti kaltaisesi eivät hanki lapsia, maailma ei tarvitse lisää mätämunia. Mieluummin naapureiksi vaikka rauhallisesti käyttäytyviä sossupummimamuja kuin yöllä mekastavia luuserikantiksia.

    Äänestä

  • Hei, comoon. Eikö muka enään voi istua tietsikallakaan yöllä. Kyllä se hermoheikko on siinä naapurissa tuossa tapauksessa.

    Onhan se vaikeaa muuttaa isin ok-talon rauhasta kassulle -voivoi..

    Äänestä

  • Ihan sama mitä tekee yöllä niin kauan kuin ei käyttäydy kuin aivovammainen apina. Mm. lattian polkeminen, musiikin luukuttaminen nupit kaakossa ja huutaminen keskellä yötä kertoo paljon yökukkujan järjenjuoksuttomuudesta.

    Äänestä

Naputan taatusti kahta kauheammin, otan kunnon rumpusessiot.

Äänestä

mee hoitoon...

Äänestä

Maalla on elämä vapaata.

Äänestä

Miksi et mene asiallisesti sanomaan sille? Naputtaako se lattiaan jotain?

Äänestä

Jos sillä on samanlainen sohva ku mulla joka "naputtelee" omiaan joka liikahduksella ?
Seinien lämpölaajeneminen/supistuminen ?

Äänestä

Älä turhaan uhkaile poju, soitat kumminkin poliisit tosipaikan tullen! Jos olet asiallinen, ja tulet kertomaan että se naputus kuuluu asuntoosi ja häiritsee, ostan äänettömän hiiren!

Äänestä

Onhan se mukavaa kun nisti pääsee yhteiskunnan tuella asumaan kerrostaloon, vuorokausirytmiä ei ole, korvia ei ole, aivoja ei ole eikä mitään kosketuspintaa normaalitodellisuuteen.

Ääntä riittää kelloon katsomatta, ulosteet vetäistään siihen kohtaan missä hätä iskee, se verensekainen ripuli porrakäytävässä tai pyöräsuojassa on sitten piristävä asia aamulla, kun samalla vielä huomaa että multahan on fillari pöllitty :D

Äänestä

vasrasta, heh heh.

Äänestä

Kyllä se helpottaa kun saatte ählyperheen yläkertaan. Möly jatkuu puolilleöin ja rapussa on joku sakki yhtämittaa joko tulossa tai menossa. Mölö mölö wallah wallah ojoo ojoo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turpaansa_ kirjoitti:

Mitään muuta tuo vitun idiootti ei osaa tehdä, pitkin iltaa ja yötä naputtelee
vitun kusipää, tulenko kohta antamaan sinulle vasrasta päähän, mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu