Hei hei silikoni ja tekotukka +huulitäyte

Huono itsetunto. Normaali nainen joka on tyytyväinen itseensä. Ei tarvitse täytteitä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä jos se kohentaa naisen itsetuntoa kun laittaa huulensa ? Jos on saatanan rumat ja ohuet huomaamattomat huulet :/

Äänestä

Trendi juttui

Äänestä
  • Kyllä mulle kelpais hiuslisäke, tän ohuen tukan tuuhennukseen. Ei vaan rahat anna periksi, kun olen työttömänä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tosionniin kirjoitti:

Huono itsetunto. Normaali nainen joka on tyytyväinen itseensä. Ei tarvitse täytteitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu