http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015092820435031_uu.shtml
Kansalainen Sauli Niinistä kysyy:
"Hyvin vaikea ymmärtää, onko siellä hupun alla ollenkaan liikettä"
Olisi mukava kuulla, mtä tällä hetkellä tunnetuin suomalainen vastaa.
Kansalainen Sauli Niinistä kysyy:
"Hyvin vaikea ymmärtää, onko siellä hupun alla ollenkaan liikettä"
Olisi mukava kuulla, mtä tällä hetkellä tunnetuin suomalainen vastaa.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Yhtä paljon kuin Niinistön kalsareissa.
Joskus sitä tulee miettineeksi että onko siellä Saulin pääkopassa
ollenkaan liikettä. Samaa tulee miettineeksi monen muunkin
päättäjän pääkopan tilasta.
Melkoinen möläytys presidentiltä, huppumies sai sympatiani.
Tuntuu olevan enemmän kuin luksus alueilla norsunluutorneistaan huutelevilta, henkivartijoiden ympäröimillä Niinistöllä, Sipilällä, Soinilla ja Stubilla.
Huppumanina vastaisin:. Hyvin vaikea ymmärtää, löytyykö hra presidentin housuista lainkaan liikkuvia vehkeitä.
Luulen ettei presidentin housuissa oleva kalusto ole soveliasta enää kuin kusemiseen ja siihenkin huonosti.
ehkä tuleva presa hän on mies jota kansan 80% kannattaa siinä on mies jota kansa kannattaa
Huppumieskö se siellä itseään kehuu? Tule esiin pelkuri ja ota vastuu teoistasi kuin mies. Poliisi on etsintäkuuluttanut sinut. Piilossa vaan luimuilet hah.hah.. Koko kansan pelle.
mitähän huppu mies tuosta saa tehdään keräys hänen puolestaan suomen hienoin mies jos saa jonkun tuomion niin mistä kysyy 80%kansa sit vasta hyyssärit on kusessa
Yksikään alfauros ei puhele noin pehmeitä
Alfauros40 on Beta-transihminen.
Se fiilis kun tajuu että on ylipukeutunut. Tosi noloa. Pilasit koko Lahden maineen tempullasi. Kyllä kaupunginjohtaja kiittää ja Lahden matkailu. Et tyhjäpää taida ymmärtää tekosi seuraumuksia. Juntti ja pahimmasta päästä!!!!
Mikä helvetin maine Lahdella on ollut oikein ollut, huumeita ja dopingia?
Luen kansainvälisiä keskustelupalstoja ja huppumiehen tekoset on noteerattu tyyliin "suomalaiset tulivat järkiinsä". Tottakai sielläkin on kaltaisiasi elitistisiä paskanjauhajia mutta vähemmistönä ovat niinkuin suomessakin.
Huppumies antoi suomalaisille toivoa vastarinnan noususta, se on vain ajan kysymys. Sinä valitit surkeaa elämääsi suomi24:llä. Arvaas kumpaa arvostetaan suomessa enemmän.
"Pilasit koko Lahden maineen tempullasi."
VMP
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13848164/ulkomaan-uutisia-seuranneena
Olihan sen kaavun alla varmaan liikettä, kun noin nuori poika on kyseessä, pahvipipossa ei niinkään.
Ku klux klan -miehet amerikoissa ovat suurelta osin homoja, jotka näin peittävät kasvonsa huppuihin. Onkohan se täällä Suomessa sama asia?
ju, ne pelkää, että ulkomaalaiset vie meiltä miehet :)